Energie 9. 2. 2019

Král mincí, který je inspirací pro dnešní den zastupuje zrozence ve znamení Býka, Panny a Kozoroha. 

Je to někdo, kdo ovládá záležitosti materiálního světa, ale pro nás v souvislosti s minulými kartami bych řekla, že se mnohým podařilo chytit se za správný konec. Pravděpodobně bylo v tomto týdnu cosi k řešení a vy jste jen potřebovali prohlédnout a začít jednat.

Král ovládá vše hmatatelné a zároveň je dobrosrdečný, spolehlivý a pracovitý. Jistě máte na paměti mincovou sedmičku, která zdůraznila nutnost pokračovat trpělivě kupředu a tento král nyní ukazuje, že se to daří.

Ještě mi ale přichází jedno poselství a to negativní stránka tohoto krále. Možná byste měli „dát“, ale král má občas sklony k lakotě. Může být tak zaslepený svým bohatstvím, že je potom skoupý nejen na zlaťáky, ale také na svá slova a city.

Pokud však někteří „nejedou“ na vlně našeho týdenního příběhu, tak pro ně Král mincí znamená, že se mohou dnes cítit skvěle a to nejen v kruhu nejbližších. Dnes můžete něco hodnotného získat a bude to např. vyšší plat, dárek, výhra a celkově zasloužený pocit hojnosti na všech úrovních.