Karta dne 17.1.2017

Pro dnešní den nabízí archanděl Samanel kartu s poselstvím nových začátků. Dnes můžeme získat nové možnosti a šance. Musíme být ve střehu a poslouchat svou intuici. Pro mnoho z nás se právě dnes otevřou nějaké další dosud zavřené dveře.

Můžeme získat nějaké výzvy, nebo skvělé životní příležitosti. Zavolejme  k sobě tohoto mocného anděla, ať je nám nápomocen, abychom rozeznali, která příležitost je pro nás ta pravá. Také jej poprosme, aby nám pomohl rozklíčovat, že právě určitá záležitost je pro nás nová šance. Někdy je těžké poznat, že konkrétní výzva, nápad, nabídka je ta, kterou nám posílá Universum jako dar a šanci.

Oprostěte se od starých vzorců myšlení a opusťte staré nefunkční plány. Otevřete se novému, které k vám nyní přichází. Dnes je možné, že někdo potká osobu, která je pro něj ta pravá spřízněná duše. Nebo vám někdo zavolá a sdělí určité skutečnosti, díky nimž postoupíte dál. Může se stát spoustu překvapujících událostí a my budeme tedy pro dnešek pozorně naslouchat svému nitru a mít otevřené oči, abychom nepropásli svou důležitou životní šanci, jelikož dnešek je Počátek.