Karta dne 18.1.2017

Archanděl Raziel má tento týden důležitá poselství. Již v pondělí nás vyzýval, abychom se zastavili a nalezli v sobě klid. Pro dnešek nás chce upozornit, abychom se soustředili na naše Sny. Včerejší karta ze 17. ledna nesla poselství nového začátku. Bylo nám sděleno, že pro řadu z nás přijdou dary v podobě nových začátků, šancí a příležitostí. Dnes nás Raziel chce upozornit, abychom věnovali pozornost snům. Naše sny mají dnes věšteckou moc a skrze ně k nám promlouvají naši průvodci. Chtějí pro nás to nejlepší a ve snech nám mohou pomoci při důležitých životních rozhodnutích. Možná vám bylo včerejší den něco nabídnuto, nebo jste něco sami ukončili a nyní si nejste jistí, zda jste učinili správně. Právě ve snech můžete získat odpověď a důležité pokyny, jak postupovat dál. Je třeba si také všímat poselství v symbolech, jako jsou útržky cizích rozhovorů, náhodně viděné nápisy nebo titulky v časopisu, náhlá vnuknutí apod.

Nebojte se, že si své sny ráno nepamatujete. Všechny se bezpečně ukládají do podvědomí a Raziel se postará, aby vás něco včas nasměrovalo ke správnému kroku. Jen je třeba jej o to požádat a být připravený a bdělý.

Zdá se, že tento týden nás čeká něco úžasného. Pro každého to může mít jinou podobu, jelikož lidé mají různé hodnoty, priority, zájmy a přání. Každopádně tento týden k nám již po druhé promlouvá Raziel, který je strážcem Tajemství a přináší magické události.