Karta dne 19.1.2017

Ve čtvrtek přichází se svým poselstvím archanděl Haniel, který jak již víme, je andělem světla i noci, lásky a věrnosti, čistoty duše a také andělem mnoha životů. Dnes nám chce sdělit, že bychom měli posoudit důležité části svého života a nezapomínat na jeho úplnost.

Naše srdce a podvědomí může mít jiné pravdy, než které ukazujeme navenek a naše chování se také může velmi lišit od skutečného přesvědčení, které v sobě nosíme. Takové chování ale zraňuje naši duši a přesto, že se nám zdá, že je vše v pořádku, jdeme sami proti sobě a proti proudu. Možná také dáváme ze své energie pro druhé více, než se nám vrací a my se potom cítíme vyčerpaní a smutní.

Je třeba rozlišit, kde je naše pomoc potřebná a kde už se jedná o pouhé využití. Váhy na této kartě jsou symbolem spravedlnosti a vyrovnanosti. Pokud je na jedné straně něčeho více, zákonitě se to jinde projeví v negativních výsledcích. To, jak konáme a co si o tom myslíme, bychom měli dokonale propojit v jeden celek.

Haniel nám může pomoci přeměnit nepříznivé okolnosti na příležitosti a také nám může pomoci zjistit pravdu. Ne obecnou, nebo pravdu někoho jiného, ale tu naši, kterou máme v srdci a někdy jí chceme umlčet.

Pokud chceme přijít na kloub tomu, že se cítíme jaksi bez energie a děláme věci, o kterých se domníváme, že jsou nutné, ale jsme unavení, zkusme najít klidné místo k meditaci a třikrát odříkat prastarý atlantský zpěv :

Ra   Ma   Ti   Ma   Ra

Tato mantra nás posílí a přenese do posvátného jasu a my se budeme cítit Úplní.