Energie týdne 25. – 31. 3. 2019

Příští týden by měl být ve znamení aktivity. Pro některé bude toto období sedmi dní příjemné a mělo by se jednat o postup vpřed, získání nových úkolů a také aktivní přístup k různým záležitostem.

V běžném životě toto vše může představovat například stěhování, cestování, nová práce, zkoušky atd. Vše, kde my budeme akční a budeme se velkou měrou podílet na chodu událostí by mělo odpovídat energii této karty.

Šest holí zároveň představuje možnost úspěchu, tedy náš pokrok a postup v pozitivním duchu a směrem kupředu. Tato šestka dohromady s osmičkou mincí mimo jiné říká, že úkoly, zkoušky, pohovory by měly dopadnout v náš prospěch a to je jistě velmi nadějná zpráva od Tarotu.

Záležitosti, které nějakou dobu řešíme by měly konečně dospět k nějakému výsledku a my budeme nyní již vědět na čem jsme. Pro některé to bude nový a  pevný odrazový můstek, ovšem pro jiné to může znamenat, že se některé věci sice vyjasní, avšak zpráva, kterou tito lidé obdrží nebude právě příjemná.

Vše tedy v příštím týdnu nebude pouze růžové. Pro ty, kteří získají nějaké zprávy či výsledky, začne období, kdy bude třeba sebrat svou sílu. Mincová osmička zde hovoří o dlouhodobějším procesu, kdy bude třeba se obrnit trpělivostí. Karta může též představovat události nebo děj, ve kterém budeme postupovat krůček po krůčku a někteří z toho nebudou právě spokojení.

Z vnějšího světa přijde výzva, nebo okolnost, která nebude příjemná a někteří pocítí dokonce obavy a strach. Tyto nepříjemné pocity a představy potom způsobí, že někteří si doslova mohou sáhnout na dno a základy „jejich světa“ se otřesou. Karta devět mečů totiž bohužel vypovídá o bezesných nocích a katastrofických scénářích, které naše mysl dokáže vytvářet.

Bude třeba zmobilizovat svou sílu a tak jako královna mečů být připraven k boji. Ona je vládkyně a panovnice, která již mnohokrát čelila nepřízni osudu. Avšak tuto dámu nic takového dosud neporazilo. Naopak. Ona tím získala ještě větší schopnost se s takovými okolnostmi vypořádat. Je silná, moudrá a má k tomu i další předpoklady. Jedná se o bystrý rozum a ostrý jazyk.

This slideshow requires JavaScript.