Energie týdne 1. – 7. 4. 2019

Tento týden budou někteří z nás dostávat „dary“ a jiní budou nuceni přemýšlet, jak vyřešit své problémy a čelit výzvám, které se jim postaví do cesty.

Mám před sebou velice pěkné karty, které přináší energii lásky, vášně a nových setkání. Ani mě to nepřekvapuje, protože v dubnových videích pro jednotlivá znamení jsem několikrát viděla tyto možnosti.

Mnoho lidí tedy může očekávat setkání se svou spřízněnou duší. Rytíř pohárů je jako princ na bílém koni a spolu se šestkou a devítkou pohárovou může opravdu zamíchat osudem a jako blesk z čistého nebe seslat právě toho vysněného partnera, po kterém mnozí již delší dobu touží.

Pohárová devítka zároveň slibuje období odpočinku, oslav, radosti a užívání dříve získaných „plodů“ naší snahy. Pro některé může znamenat i čas dovolené a změnu běžně vypjatého režimu na dny klidu a relaxu.

A co ještě karty říkají? Naznačila jsem, že pro některé přijdou možné problémy a výzvy. Ano, i takové karty jsem vyložila na první dubnový týden. Viselec z Velké arkány představuje buď omezující situaci, nebo naší vlastní omezenost. Bude třeba se něčeho vzdát a možná právě našeho zkostnatělého pohledu na věc.

Někteří budou mít potíže s osobou ve znamení Vodnáře, Blíženců a Vah a může se rovněž jednat o autority, úřady, instituce, nadřízené apod. V každém případě je ale ve výkladu přítomná karta sedm holí, což sice na jednu stranu představuje stres, sebepodceňování a strach, ale na druhou stranu máte výhodnou pozici a stačí se nevzdávat a důvěřovat ve vlastní sílu a moc.

This slideshow requires JavaScript.