Energie týdne 8. – 14. 4. 2019

Co nám tedy prozrazují karty na tento týden? Musím říct, že když se na výklad podívám, pro mnohé by týden měl pokračovat spíše v naději a pozitivním duchu.

Hned mě zaujala karta Pět pohárů, což je sice taková obávaná zpráva, ale já ji tady vnímám spíše jako nějaké vykoupení. Za ní totiž následuje Spravedlnost z Velké arkány a také Pohárový rytíř. Ten v kombinaci zvěstuje harmonii, smír a návrh, který jistě každý uvítá s úlevou. Přijde mi to jako příběh o sváru, zklamání a činech, které bychom nejraději vzali zpět, ale máme pocit, že to již nejde.

Naštěstí Spravedlnost s rytířem vynáší jakýsi „rozsudek“ a rozhřešení. Celá situace se urovná a ať už něco ztratíme, v každém případě se tato záležitost ukončí a začne se odvíjet jiným směrem. Další kartou je totiž Blázen, čili karta s číslem nula, nový začátek, nová neprobádaná „země“.

U některých se celé toto bude odehrávat kolem pracovních záležitostí, ale samozřejmě jiní pocítí energie v oblasti vztahů. Někde bude předcházet dlouhodobější spor, ale spíše bych se přikláněla k tomu, že tato záležitost přijde náhle a během týdne se i vyřeší.

Ohledně práce a kariéry se mnohým může podařit nějaký dobrý „kousek“, jako např. získat povýšení, uznání, nový úkol, nebo dokonce novou vysněnou práci.

Pokud bych se na karty podívala ještě z jiného úhlu, celkově mi opět přichází, že něco doprovázené naším bolestným pocitem končí a vstupujeme do nové fáze a nové kapitoly, která se začne ohledně určité záležitosti „psát“ na nový, čistý a nepopsaný list.

This slideshow requires JavaScript.