Energie týdne 6. – 12. 5. 2019

Když se dívám na poselství nového týdne, jediná Velká arkána je karta Mírnost.

Já ji také nazývám anděl s křídly, nebo také anděl léčení. Uvádí vše do harmonie a léčí různé situace. Myslím, že v tomto poselství má velký význam a odlehčí i případné potíže. Tento týden by měl být ale jinak velice pestrý na události. Někteří mohou prožít vášnivá setkání ve dvou a to si myslím, že řada lidí očekává, nebo dokonce toužebně vyhlíží. Tak nakonec je květen lásky čas a lásku nezastaví ani mrazivé počasí.

Je také čas na radostná setkání s přáteli a rovněž oslavy, večírky a různé párty. Karta tři poháry a tančící postavy na ní mluví sama za sebe. Vždyť bude opět svátek, takže se nedivím, že tato karta padla a doufám, že si vydechnete a trochu se pobavíte.

Jenom to při těch májových oslavách příliš nepřežeňte, ať si nezpůsobíte nějaké problémy. Sedm žezel mi do této sestavy příliš nesedí a tak tuto kartu beru jako určité varování. Mohli byste cosi svým jednáním pokazit. Následky potom mohou být nepříjemné a někteří budou nuceni dokonce opustit dosavadní místo. Jestli to bude domov, práce, či něco jiného, to záleží na konkrétní situaci.

Poslední postřeh, který z karet mám, je takový, že někteří mohou zažít nějaký podvod, nebo také klacík pod nohy apod. V kombinaci s osmičkou pohárů by vás někdo mohl chtít tzv. vyhodit ze sedla. Může se to projevit v jakékoliv oblasti, tedy v lásce, práci atd.

Jinak ale užívejte volno, bavte se, odpočiňte si, avšak nezapomeňte být stále ve střehu :-).

This slideshow requires JavaScript.