karty dne

Denní inspirace pro Berany

 Možná toho máte milí Beránci na prvního máje právě dost. Karta Devět žezel může znamenat, že jste se nechali ovlivnit situací a máte pocit, že je třeba si vydechnout. Někteří si to celé mohou dělat sami horší, než to ve skutečnosti je. Není ale dobré jakkoli se bránit. Využijte volný den, relaxujte a připravujte plány pro dny příští. Vždyť to znáte, kolo se točí a jednou jsme nahoře, jindy dole.

Asi jste si včerejší poselství vzali k srdci a to vás posílilo. Načerpali jste energii a nyní máte před sebou spoustu možností. Karta Svět před vámi otevírá velkou bránu. Zatím je pomyslná, ale skrývá mnoho variací. Trefili jste do černého a nyní následujte svou intuici. Máte-li pocit, že něco musíte udělat, tak to udělejte.

Páže holí přináší příležitosti a možnosti. Krásně vám ty karty navazují, protože vy jste se určitě nějaké dnes chopili. Nejspíše se bude jednat o něco hmatatelného a pravděpodobně v oblasti práce a kariéry. Může to být také začátek realizace nějakého vašeho slibného projektu.

Je opravdu skoro neuvěřitelné, jak vám jdou karty nejen za sebou, ale také jakoby „na ruku“. Včerejší příležitost slibuje i zisky. Eso pentaklů je šance získat něco cenného. V běžném životě to může být dar, více financí, slibný projekt, který přinese hojnost a ve zkratce to, co jste vymysleli a nyní si za tím jdete, je opravdu nejspíš to pravé pro vás. Takže pokračujte, tvořte, myslete.

Možná se k vám ve vašem počínání dnes někdo připojí. Může to být pomocník, pracovní partner, kolega apod. Pro některé Beránky ale může dnešní den přinést též návrh láskyplný. Jinými slovy, dnes může přijít láska. Možná potkáte osobu na kterou již delší dobu čekáte. No a pokud ne, tak to bude překvapení. Rytíř pohárů přichází s návrhy, které obvykle znamenají mír, smír, pozvání k příjemně prožitému dni atd.

Někteří Berani si mohou říct, že se jim daří. Na co sáhnou jim jde od ruky. Mají k tomu všechny předpoklady symbolizované zde kartou Mág. Pokračujte tedy v následování své inspirace, výsledky se dostaví.
Pro jiné Berany tato karta může znamenat osobu, která se objevila v jejich životě, ale je docela možné, že to není někdo nový. Může to být kdokoliv, kdo se k „vám přidal“ a bude vám nápomocen. Myslím, že jeho energie je pro vás přínosná a tak se ho držte.

Neztrácejte chuť a elán a nepřipouštějte si překážky. Možná příliš lpíte na starém a to vám brání rozvíjet své projekty naplno. Karta ďábel mluví o závislostech a připoutanosti. Na čem jste Beránci závislí a co vás poutá? Zkuste si položit právě dnes tuto otázku. Možná nejdete nějaké kostlivečky ve skříni a zkusíte je vypustit a zpracovat.

Dnes věřím, že se vám podařilo zatočit s překážkami. Pro dnešní den máte krásnou kartu, která hovoří o úspěchu a završení. Pravděpodobně jste v květnu začali pracovat na jakési věci, kterou jste nyní zdárně dokončili. Já jsem věděla, že ten Mág vás posílil a dnes si tedy odpočiňte a vychutnejte si váš úspěch.

Pro dnešní den vám vychází karta Krále mečů. On nemusí představovat hned negativní energii a může to být vaše vystupování. Tento král je moudrý a obratný řečník. Má bystrý intelekt a je rozený vůdce. Pokud je třeba, abyste se trochu prosadili, či řešíte nějaké záležitosti v práci, doma apod., tak vám Král pomůže. Na druhou stranu ale může Mečový král představovat někoho z vašeho okolí. Může to být partner, autorita, rodič apod. Může vás chtít ovlivnit a vy budete mít třeba pocit, že je s vámi manipulováno.

Ať už se v minulých dnech stalo cokoliv, dnes se vám bude dařit. Jste pod ochranou samotného Velekněze. Je vám žehnáno, takže směle kupředu, pokračujte, mělo by se vám dnes vše dařit dle vašeho přání.

Tak to je krása. Máte dnes kartu Blázen z Velké Arkány. Já mám tuto kartu velmi ráda a většinou ji vnímám pozitivně. Blázen, to je nový začátek, nová inspirace, možnost a velká příležitost. Možná jste něco opravdu dotáhli do konce a Blázen nyní představuje nový nepopsaný list, kdy můžete pokračovat a začít vytvářet něco nového. Také pro vás může tato karta být vzkazem, abyste neusnuli na vavřínech a pracovali, tvořili a vymýšleli dál.

Tento měsíc se vám opakuje karta Mág. Jakoby vás Tarot chtěl ujistit a přesvědčit, že máte nyní přístup k mocné vesmírné energii a všechny předpoklady uskutečnit své cíle.

Že byste dnes špatně investovali? To si nemyslím. Ano karta Pět mincí vypovídá o ztrátě, ale nemusí se hned jednat o tu ve fyzické podobě a přímo ohledně financí. Každopádně ji ale pro dnešní den berte jako varování a promyslete všechny nabídky, které k vám přijdou. Může se jednat o půjčky, pracovní návrhy, transakce, obchody atd.
Možná se také někteří Beránci dnes cítí osamoceni. Ale nebojte, věřím, že tento stav je pouze přechodný a řekla bych, že spíše ve vaší mysli než ve skutečnosti.

 Ale ale Beránci, tak asi vás ta „pětka“ včera nějak rozhodila. Buď jste neposlechli její varování a do něčeho jste se pustili (s financemi) a teď tady ležíte, jako muž na kartě Deset mečů a máte pocit, že to je konec. Je to možné. Možná něco, nebo někdo odešel. Možná jste způsobili nějaký problém a nyní bude třeba nést následky.

Rytíř mečů, který k vám přijíždí pro dnešní den je jako pohroma. Může znamenat převrat, hádku, ostrou výměnu názorů a další možné podoby. Je rychlý a většinou zasáhne náhle. Možná se Beránci podívejte na vaše předpovědi na daná témata jako je láska, vztahy, práce. Tam nejspíš zjistíte ve které oblasti vám to bude takto haprovat.

Řekla bych milí Berani, že karta Mág je vaší ústřední kartou měsíce května. Již po třetí jsem ji pro vás vyložila. Tedy rovněž i dnešní den by se vám mělo vše dařit, jelikož karta Mága z Velké arkány vám dává sílu v podobě této mocné energie. Mág ovládá všechny živly v tarotu a tak i vy můžete použít rozum a intelekt, intuici a selský rozum, abyste lépe uskutečnili své záměry.

Je také ale možné, že ten Mág, který se vám neustále opakuje znamená skutečné osobu, která je nyní ve vašem životě. Měl by to být někdo moudrý a velmi schopný. pravděpodobně vás karty nabádají, abyste jej následovali.

Na dnešní máte kartu Osm mincí. Zdá se, že jste se nechali inspirovat vaší duší a nyní pracujete na novém projektu. Tato karta zahrnuje dlouhodobější proces a hovoří také o potřebě trpělivosti. Vše má svůj čas a je třeba nechat věci dozrát.

Také je zcela možné, že následujete někteří osobu, kterou zde představuje stále se opakující Mág. To je jistě také vaše cesta, protože máte příležitost se mnoho naučit.

No a v poslední řadě se mi tato karta jeví jako vzkaz pro ty z vás, kteří se nechcete ani učit, ani začínat nové věci, tak abyste se vzbudili ze své letargie a konečně se do něčeho pustili. Tento měsíc máte mocné energie a mohli byste si výrazně polepšit ve všech oblastech a zejména ve financích.

Tak tady je pro dnešní den nějaký smutek. Něco v tomto smyslu jsem také vykládala pro Berany na YouTube v měsíčním poselství. Ano, karta Trojka mečů opravdu vypovídá o nějaké emocionální újmě. Co to bude znamenat pro některé Berany si možná přečtete blíže v sekcích vztahy, finance atd. Tři meče někdy znamenají tři i ve skutečnosti a dost často ve vztazích. Ovšem můj Tarot skrývá širokou škálu možných odpovědí a vždy záleží, ke které cítím být nejvíce přitahována. V tomto případě se mi zdá, že Beranům chce tato karta říct něco jiného. To „třetí“ je spíš překážka, váš postoj, názor, kterého se držíte, dogma apod. To vás samozřejmě může nejen brzdit, ale také způsobovat problémy s okolím a v různých záležitostech.

Včera jste ze mě moc radost neměli, ale já vidím, že jste problém pravděpodobně vyřešili. Na dnešek mám pro vás kartu z Velké Arkány a tou je Slunce. Září zlatě a prostupuje vše svým životodárným teplem. Může tedy rozehřát i zraněná srdce a všechny zapeklité situace.

Druhou květnovou dekádu zakončíte příjemnou kartou. Pokud je to vaše energie, budete úspěšní v záležitostech finančních, můžete nadále slibně pracovat na svých projektech, které se do budoucna jeví jako slibné. Někteří Berani také mohou mít co do činění s osobou buď starší, nebo s nějakou autoritou. Ovšem kontakt by měl být spíše přátelský zdá se a vám nápomocný. Tato osoba je vlivná a dobře situovaná. Samozřejmě je možné, že některým Beranům bude chtít spíše tato osoba zavařit a v tom případě pozor na ni.

Dnes je vše na hlavu postavené, a nebo máte pocit, že jste uvízli v nesnázích. Možná je to vaše vina, že jste v této nezáviděníhodné pozici. Třeba se držíte špatného úsudku. Je ale také docela možné, že to včerejší Král mincí vám zavařil. Nezbývá než přijít na to, jak se zase pěkně vyšvihnout do té správné polohy.

Dnes si to užívejte v kruhu rodinném. Karta Císařovna právě rodinné vztahy a situace vyjadřuje. Většinou symbolizuje hojnost, harmonii a pohodu, ale pozor! Včerejší Viselec by klidně mohl souviset s nějakými nesnázemi právě ve vztazích s nejbližšími. Ještě bude důležité, jaká karta vám padne na zítřek a myslím, že potom budete mít jasno.

Tak moje předtucha se naplnila a já se domnívám, že právě ve vztazích s nejbližšími bude váš problém. Možná se snažíte vyjít všem vstříc až moc. Jste příliš obětaví a sami ovšem cítíte, že vás to zmáhá. Na dnešek mám pro vás kartu Deset žezel a to je přetížení a břemeno. Co je vaším břemenem a kde dáváte víc než dostáváte zpět? Nebo jste si naložili příliš? Přemýšleli jste, že byste část svých úkolů přenechali někomu jinému? A vůbec! Nemusíte přece dělat věci jenom proto, že to od vás druzí očekávají!

Zřejmě jste si včerejší poselství vzali k srdci, protože karta Síla vyjadřuje to, že si uvědomujete svou moc, vnitřní sílu a schopnost vést svůj život. Nebudete přece něčí loutka a to ať už osoby, osob, nebo systému. Pokud ještě nevíte o své moci a zatím se ohýbáte pod deseti žezly ze včerejšího poselství, tak pro vás chce Tarot kartou Síla zdůraznit, že to vy máte vše ve vlastních rukou.

Ani dnes ještě přesně nevíte a nemáte jasno, co bude nejlepší udělat. Dvojka mincí je jako balanc. Určitá nevyhraněnost a nejasnost. Pro některé může znamenat ovšem i risk. Něco vás napadlo a i když netušíte, jak to celé dopadne, jdete do toho. Pro některé Berany je tento vzkaz spíše z oblasti financí a proto by si měli udělat trochu pořádek a mít pro dnešek přehled o tom, kam tečou jejich finance.

Dnes vám život nabízí šanci cítit se báječně. Karta Svět je završení a znamená též místo, na které patříte. To, co dnes děláte a budete dělat je to pravé pro vás a toho se držte. Někteří Berani by mohli dnes cestovat, možná přímo do zahraničí.

Pro dnešek vám vychází karta Šest pohárů. Ta může mít několik významů. Buď budete řešit nějaké záležitosti z minulosti a to jak v negativním, tak v pozitivním smyslu, nebo zažijete rozkoš a vášeň. Obojí se ovšem může k minulosti vztahovat. Někteří budou pouze vzpomínat na pěkné časy, někteří si to vše vychutnají doopravdy. Další polohou výkladu je také to, že můžete prožít příjemný den se svými dětmi, takže pokud budou chtít vaši společnost, určitě je neodmítněte.

Tak na dnešní den máte Beránci krásnou kartu. Musíte si to náležitě užít. Že byste to někteří včera roztočili? Nakonec proč ne. Devět pohárů, to je emocionálně hodně vysoko. Je vám fajn, cítíte se dobře a u srdíčka vás hřeje. A pokud nic z toho se vás netýká, karta může mluvit také o lenošení. Třeba je čas si trochu zalelkovat a radovat se z toho, co máte už nyní.

Nelekejte se dnešní Devítky mečové. Ano, znamená obavy, strach a noční můry, ale tyto záležitosti jsou většinou jen v naší hlavě, než by byly opravdu skutečné. Možná jste něco získali a nyní máte obavu, že o to zase přijdete. Já věřím, že si to udržíte, protože jste pro tento měsíc pod vlivem Mága a to vám dává velkou moc.

Já jsem vám říkala, že ty strachy máte v hlavě. Pro dnešek vám padla karta Dvojka pohárů a to je úspěšné spojení. Znamená dva, kteří k sobě nalezli cestu a patří k sobě. Pro některé to může být skutečně spojení s osobou, ale pro ostatní též nalezení vhodného postoje, názoru, směru, společníka, partnera apod.

Milí Beránci, měsíc květen uzavíráte krásnou kartou Trojka žezel. Podařilo se vám položit pevný základ nějaké záležitosti, projektu, vztahu. Já vám gratuluju a pokračujte dál.