fbpx

Blíženci

karty dne

Denní inspirace pro Blížence

Na prvního máje máte krásnou kartu Císařovna. Je to hojnost a úspěch nejčastěji v kruhu rodinném. Dnes můžete zažívat opravdu příjemné chvíle, věnovat se právě svým blízkým a vychutnávat pohodu, která mezi vámi vládne. Avšak záleží té ž na kartě, která padne zítra. Pokud by byla negativní, mohlo by to poukazovat na to, že vám tuto pohodu něco naruší. Ale nechci vám kazit radost, dnes je zde Císařovna, tak si to užívejte.

Asi to tak opravdu bude. Nejspíš jste včera mohli mít rodinnou pohodu, ale dnes do toho něco vstoupí. Může to být hádka, výměna názorů, nebo něco z vnějšku, co zasáhne a zkazí na chvíli vaše vztahy. Věřím, že to ale nebude nic vážného a vy to brzy a bravurně vyřešíte.

Dnes máte krásnou kartu Mága. Na co sáhnete, to vám půjde od ruky. Máte k tomu všechny předpoklady symbolizované právě kartou Mág. Pokračujte tedy v následování své inspirace, výsledky se dostaví.
Pro jiné Blížence tato karta může znamenat osobu, která se objevila v jejich životě, ale je docela možné, že to není někdo nový. Může to být kdokoliv, kdo se k „vám přidal“ a bude vám nápomocen. Myslím, že jeho energie je pro vás přínosná a tak se ho držte. Pro jiné Blížence je tato karta spíš předzvěstí toho, že se vám případné problémy spory podaří hravě vyřešit.

Ano, věřím, že jste vše dali do pořádku, protože na dnešní den jsem pro vás vyložila kartu Mírnost. To je ten můj anděl s křídly, však víte. Ten, který přináší harmonii a léčí tělo, duši a situace.

Dnes máte kartu dvorní a to Královnu mečů. Je to obratná komunikátorka, která se vyzná, má bystrý intelekt a umí vyjednávat. Je možné, že to je právě vaše energie pro dnešní den, kdy opravdu dáte vše do kupy tak, jak to má být. Také by to ovšem mohla být osoba, autorita, možná členka vaší rodiny s kterou budete mít dnes co do činění.

Pro dnešek mám kartu Čtyřku pentaklů. Možná to pro některé může znamenat, že mají velké možnosti, které ale nevidí. Pro ostatní by mohl platit výklad takový, že se příliš na něco upínají. Tato karta mluví o lpění a strachu, že budeme o něco ochuzeni. Na druhou stranu a jelikož je tato karta denní, může být i radou. Nerozhazujete, neutrácejte a držte zatím své úspory pod pokličkou.

Ano, opravdu máte dnes více možností, ale pozor na iluzi a sebeklam. Možná tato karta souvisí s tou včerejší, tedy s varováním, abyste se zatím moc nevydávali z financí. Lákadla jsou velká a tak opravdu rozmýšlejte, ať nelitujete.

Vy jste asi neposlechli varování a do něčeho jste se pustili. Možná do nákupů. Máte na dnešek kartu Měsíc a to jsou obavy, možné představy, strachy, jakoby cítím, že se něco neodvratně blíží. Ale nemusí to být právě takto. Možná jste jen pro dnešek zasnili, jste méně aktivní a více zpytujete své svědomí. Pro některé Blíženkyně to může být i znamení plodnosti a těhotenství, takže kdo ví, třeba to nakonec bude radostná zpráva.

Karta Královna žezel je energie úspěšného pracovníka, podnikatele, vedoucího. Pro začátek května bych tedy řekla, že se vám celkem daří. Pokud vás zajímají jiné oblasti a konkrétně, podívejte se do sekcí práce, finance atd. Pro dnešek zde máte znamení této karty a to je myslím vaše energie, energie schopné osoby, která krásně úročí nabízené možnosti.

Desítka kalichů
Desítka kalichů

Na dnešek máte Blíženci opravdu nádhernou kartu. Je to Desítka pohárů a vám by mělo být báječně. Nejspíše asi s vašimi blízkými. Tato karta vyjadřuje energii štěstí a radosti, domácí pohody, úspěchu a poklidu. Tak si to dnes užívejte a vychutnávejte jak jen to půjde,

Zdá se, že jedete na stejné vlně, podobné jako včera. Pohárový rytíř přichází s návrhem. Možná se k vám ve vašem počínání dnes někdo připojí. Může to být pomocník, pracovní partner, kolega apod. Pro některé Blížence ale může dnešní den přinést též návrh láskyplný. Jinými slovy, dnes může přijít láska. Možná potkáte osobu na kterou již delší dobu čekáte. No a pokud ne, tak to bude překvapení. Rytíř pohárů přichází s návrhy, které obvykle znamenají mír, smír, pozvání k příjemně prožitému dni atd.

Dnes máte Blíženci nějakou šanci a velkou příležitost. Nejspíše se bude týkat pracovních záležitostí, ale samozřejmě můžete zaznamenat možnosti i v jiných oblastech. Naštěstí máte tato poselství, takže budete ve střehu a nepromarníte žádnou vhodnou nabídku.

Pro dnešek vám padla karta Dvojka pohárů a to je úspěšné spojení. Znamená dva, kteří k sobě nalezli cestu a patří k sobě. Pro některé to může být skutečně spojení s osobou, ale pro ostatní též nalezení vhodného postoje, názoru, směru, společníka, partnera apod. Myslím, že ten Pohárový rytíř, který se objevil předevčírem, bude pravděpodobně partner, se kterým jste nyní navázali úspěšné spojení.

Velekněžka

Tak to je moc zajímavá karta. Je to Velekněžka a mluví o vaší vysoce rozvinuté intuici. Je to zralá žena, vyspělá bytost, která je schopna vytvořit plnohodnotný vztah. Také může tato karta znamenat, že byste právě nyní měli věnovat pozornost přání vaší duše a vašeho srdce. Zároveň je tato karta ochranná, tedy zůstane nezraněn, kdo má ve výkladu Velekněžku. Vše je tedy na dobré cestě.

Opět deset pohárů, tedy radost, harmonie, klid a teplo u rodinného krbu. Takže vy si nyní opravdu užívejte tu lásku a náklonnost.

Karta Síla vyjadřuje to, že si uvědomujete svou moc, vnitřní sílu a schopnost vést svůj život. Nebudete přece něčí loutka a to ať už osoby, osob, nebo systému. Pokud ještě nevíte o své moci, tak pro vás chce Tarot kartou Síla zdůraznit, že to vy máte vše ve vlastních rukou. Dnes tedy nejspíš bude třeba tuto svou „moc“ aktivovat a využít v plné míře.

Něco se k vám blíží mílovými kroky. Nějaká událost, která přijde dříve, než byste čekali. Jestli bude pozitivní či ne, ukáží zítřejší energie. Pravděpodobně se též jedná o rychlý sled událostí, některé záležitosti se dnes pohnou z místa a pod.

Zřejmě se vám dostane spravedlnosti. Tato karta přináší rozhřešení a vyřízené nějakých záležitostí. Také to v běžném životě může znamenat, že právě sklízíte, co jste zaseli, máte nyní co do činění se soudy, institucemi, nebo jinými autoritami a rovněž si dejte pro dnešek pozor, aby vaše jednání bylo v souladu s vaším svědomím.

Dnešní karta Čtyři pentakly pro některé může být rada, aby se příliš nedrželi při zemi. Postava na kartě si rovněž drží své mince a ty mohou představovat nejen peníze a materiálno, ale také přesvědčení, názory, způsoby jednání a celkové bytí. Rovněž na city můžeme být skoupí a vůči ostatním málo otevření. Zkuste si tedy trochu rozjímat nad touto kartou a třeba se vám nějaké další podněty vybaví. 

Nemám pro dnešek právě pěknou kartu. Věž, která náleží k Velké arkáně  je zároveň  velký trumf. Její energie bude silná a významná. Věž má energie destrukce. Něco se sesune k zemi a zůstane v prachu. Pro každého to může skutečně znamenat cokoliv. Konec nadějí, plánů, radikální změna názoru, rozchody, odchody atd.

Něco se včera pravděpodobně zbořilo a sesunulo k zemi. Pro vás to znamená určitou změnu a hlavně nový začátek. Zatím máte dle dnešní karty Dvě hole pouze jakousi strukturu v hlavě, co budete podnikat dál. Ale už to je první velký krok a naděje na vybudování něčeho nového.

Měsíc, který je vaší dnešní kartou navazuje na ty předchozí. Je to opravdu magické jak vykládám pro jednotlivá znamení, jak to sedí a zejména každá karta má v jednotlivém případě jiný význam. Měsíc ale také u vás znamená něco temného, co roste pod povrchem. Mohou to být vaše představy, strachy a obavy různého stupně. V noci, když svítí měsíc se opravdu můžeme dostat až pod povrch do své duše a tam objevit mnohdy i něco, co nás samotné naprosto vyděsí.

Nebojte. Jistě se vám dostane pomoci. Mohou to být lidé. kteří se objeví a pomohou vám vyřešit vaší záležitost. Mohou to být ale též změny okolností, díky nimž se vše urovná. Každopádně karta Šest mincí vypovídá o vyrovnání. Váhy jsou vyrovnané a je jen otázkou, zda to máte vy přihodit poslední dílek na jednu misku vah, nebo někdo jiný má přispět a tím vám pomoci vše dokončit.

Změna se blíží. Myslím, že pomoci se vám dostalo. Kolo osudu nebo také štěstí se dnes pro vás roztočilo a přinese vám podstatné změny.

Prozatím se změna příliš neprojevila. Kolo osudu se může otáčet velmi pomalu. Dnes se tedy nejspíš cítíte naprosto vyčerpáni. Naloženo máte na svých bedrech příliš a zdá se vám, že už takto daleko nedojdete.

Pro dnešní den vám mohu dát ale spoustu naděje. Situace by se měla uklidnit v nejbližší době. Loˇka na této kartě vás odváží ke klidným břehům.

Přáli jste si úspěch a vyřešení vaší záležitosti. Karta pro dnešní den znamená, že vás potká nějaká náhlá radostná událost. Je to též jako splněné přání a trefa do černého.

Možná se dnes objevují ještě nějaké potíže, ale vy máte již výhodnou pozici a jistě si to své uhájíte. Dejte si pozor na své nápady, myšlenky a majetek, aby vás o ně dnes někdo nepřipravil.

Stáhněte se trochu z veškerého dění a nebo alespoň si vše v klidu ještě jednou promyslete. Poustevník má velkou vnitřní moudrost a dokáže si svou lucernou posvítit na správný směr. 

Pro dnešní den vám vychází karta Krále mečů. On nemusí představovat hned negativní energii a může to být vaše vystupování. Tento král je moudrý a obratný řečník. Má bystrý intelekt a je rozený vůdce. Pokud je třeba, abyste se trochu prosadili, či řešíte nějaké záležitosti v práci, doma apod., tak vám Král pomůže. Na druhou stranu ale může Mečový král představovat někoho z vašeho okolí. Může to být partner, autorita, rodič apod. Může vás chtít ovlivnit a vy budete mít třeba pocit, že je s vámi manipulováno.

Dnes vám přichází další královská karta. Pokud je to vaše energie, budete úspěšní v záležitostech finančních, můžete nadále slibně pracovat na svých projektech, které se do budoucna jeví jako slibné. Někteří Berani také mohou mít co do činění s osobou buď starší, nebo s nějakou autoritou. Ovšem kontakt by měl být spíše přátelský zdá se a vám nápomocný. Tato osoba je vlivná a dobře situovaná. Samozřejmě je možné, že některým Beranům bude chtít spíše tato osoba zavařit a v tom případě pozor na ni.