Lev

karty dne

Denní inspirace pro Lvy

Také vy milí Lvi začínáte květen poněkud přetížení. Buď je to opravdu na fyzické úrovni, a nebo se tak přinejmenším cítíte.  Karta Devět žezel může znamenat, že jste se nechali ovlivnit situací a máte pocit, že je třeba si vydechnout. Někteří si to celé mohou dělat sami horší, než to ve skutečnosti je. Není ale dobré jakkoli se bránit. Využijte volný den, relaxujte a připravujte plány pro dny příští. Vždyť to znáte, kolo se točí a jednou jsme nahoře, jindy dole.

Vidím, že ta včerejší bezmoc, nebo chvilkový pocit, že už nemůžete byl opravdu přechodný. Já totiž věřím, že vás události symbolizované zde kartou Eso pohárů určitě „zvedne ze židle“. Máte zde Boží oko a velké požehnání. Eso pohárů je jako svatý Grál. Na něco skvělého dnes Lvi natrefíte.

Páže holí přináší příležitosti a možnosti. Krásně vám ty karty navazují, protože vy jste se určitě nějaké dnes chopili. Nejspíše se bude jednat o něco hmatatelného a pravděpodobně v oblasti práce a kariéry. Může to být také začátek realizace nějakého vašeho slibného projektu.

Mincová šestka

Šest mincí vypovídá o pomoci. Může vám dnes přát štěstěna a někdo či něco vám dopomůže blíže k cíli a nebo je docela možné, že vy máte jaksi vyrovnat účty. Váhy na kartě by měli být vyrovnané a je třeba je vyvážit. Zapátrejte tedy v hlavě, na kterou misku musíte dát ten poslední ať už pomyslný nebo skutečný penízek, aby bylo vše v rovnováze.

Tak pro dnešek máte krásnou kartu. Je to karta Devět mincí, což je energie hojnosti, náhlého zisku a splněného přání. O tom už bylo něco řečeno i ve vašem měsíčním výkladu na květen na YouTube kanálu. Máte v květnu docela štěstí, ale stále mám pocit, že musíte něco dotáhnout, doběhnout, srovnat.

Vy jste se opravdu tento měsíc rozjeli. Zdá se, že vám prší štěstí a zlaťáky. Karta Devět pohárů je úspěch, radost a zisk. O tom jsme mluvili již včera, kdy byla devítka mincová. Dnes vám bude blaze i na duši. Tak si užívejte a trochu si zalenošte. Nebo vymyslete nějaký program pro své blízké a mějte krásný den.

Asi jste to včera s tím programem trochu přehnali a dnes se cítíte úplně zmoženi. To v tom lepším případě. Pokud ne, něco se přihodilo, možná nějaká nová skutečnost a vy se pod tíhou těchto poznatků trochu lámete. Bohužel není vždy posvícení a je docela možné, že se něco pokazilo.

  Ajaj milí Lvi, tady se asi pokazilo něco ve vaší dušince. Řekla bych, že tady bude nějaký problém ve vztahu, či vztazích. Karta Pět pohárů hovoří o zklamání, nebo také o tom, že jsme něco způsobili a nyní toho litujeme. Ale nebojte. Dva poháry z pěti za vámi ještě stojí, takže není vše ztraceno.

Tak a vy dnes nevíte. Snažíte se vyřešit svou záležitost jako Lvi. Přemýšlíte, hlava se vám vaří, ale stále nenacházíte to správné řešení. Co kdybyste ten rozum, tu mysl na chvíli odpojili a zkusili vidět srdcem. Zapojte intuici protože takhle budete stále přešlapovat na místě. O tomto konfliktu vypovídá karta Dva meče.

Ano, věřím, že jste vše dali do pořádku, protože na dnešní den jsem pro vás vyložila kartu Mírnost. To je ten můj anděl s křídly, však víte. Ten, který přináší harmonii a léčí tělo, duši a situace.

Dnes máte kartu dvorní a to Královnu mečů. Je to obratná komunikátorka, která se vyzná, má bystrý intelekt a umí vyjednávat. Je možné, že to je právě vaše energie pro dnešní den, kdy opravdu dáte vše do kupy tak, jak to má být. Také by to ovšem mohla být osoba, autorita, možná členka vaší rodiny s kterou budete mít dnes co do činění.

Tak že by vám dnes ta včerejší Královna mečová tolik nepomohla? Neměli vy jste jazyk příliš ostrý? A nebo to byla nakonec autorita, která si vás pěkně podala? Každopádně z toho máte dnes jak se říká „hlavu v pejru“, protože vám cosi nedá spát. Je tady Devítka mečová a to jsou obavy a bezesné noci.

No nic milí Lvi. Tak se zase ponořte do práce, to vám jde přece skvěle. Jste aktivní a rození vůdci. Sedm mincí je taková karta pracanta a třeba pro tentokrát přijdete na jiné myšlenky.

Je vidět, že jste se včera snažili a dál ten svůj poklad rozšiřovali. V práci a akci jste opravdu skvělí. Dnes máte totiž další novou příležitost. Může to být úkol, povýšení, nová zakázka, projekt, zkrátka Eso žezel vám přináší nové a skvělé pracovní možnosti.

Tak tady budou dnes nějaké ztráty. Buď jste to přehnali s investicemi a nebo, a to si myslím spíš, pociťujete ztrátu spíše v jiné oblastí, než je ta finanční. Že vy jste tu poslední minci na pomyslnou váhu nedali?

Tak milí Lvi, to že jste se včera necítili právě nejlépe může být též důsledek vašeho nějakého jednání, nebo komunikace. Nevím, zdá se mi, že tím, že dnes přichází karta Spravedlnost o tom vypovídá. Já totiž ve vašem případě v té kartě vidím známé přísloví, že „jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá“. Ale nemyslete si, že se domnívám, že jste něco udělali špatně. Té spravedlnosti se totiž dnes může dostat i vám.

Na dnešek mám pro vás kartu Deset žezel a to je přetížení a břemeno. Co je vaším břemenem a kde dáváte víc než dostáváte zpět? Nebo jste si naložili příliš? Přemýšleli jste, že byste část svých úkolů přenechali někomu jinému? A vůbec! Nemusíte přece dělat věci jenom proto, že to od vás druzí očekávají!

Myslím, že špatné dny máte za sebou. Alespoň pro dnešek. Devět pohárů, to je emocionálně hodně vysoko. Je vám fajn, cítíte se dobře a u srdíčka vás hřeje. A pokud nic z toho se vás netýká, karta může mluvit také o lenošení. Třeba je čas si trochu zalelkovat a radovat se z toho, co máte už nyní.

Říká se, že jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá. Možná vám se dnes dostane spravedlnosti a nebo také sklidíte, co jste zaseli. Jestli to pro vás bude dobré, uvidíte dle okolností. Možné jsou pro dnešek i setkání s úřady, institucemi  a soudy.

Zřejmě se včera cosi nepovedlo tak, jak byste si přáli. Karta Měsíc je o čemsi temném, co nám nahání strach. Možná se obáváte dnů a měsíců příštích, protože se objevili skutečnosti, které vám dělají vrásky. Měsíc svítí v noci a vždy po něm přijde nový den. Tak na to pamatujte, ono se to nějak vystříbří.

Nebojte. Jistě se vám dostane pomoci. Mohou to být lidé. kteří se objeví a pomohou vám vyřešit vaší záležitost. Mohou to být ale též změny okolností, díky nimž se vše urovná. Každopádně karta Šest mincí vypovídá o vyrovnání. Váhy jsou vyrovnané a je jen otázkou, zda to máte vy přihodit poslední dílek na jednu misku vah, nebo někdo jiný má přispět a tím vám pomoci vše dokončit.

Dnes se tedy nejspíš cítíte naprosto vyčerpáni. Naloženo máte na svých bedrech příliš a zdá se vám, že už takto daleko nedojdete. Pomoc zatím nepřichází. Zkuste například rozdělit své úkoly mezi více účastníků. Je třeba, abyste si odlehčili.

Pro dnešní den vám mohu dát ale spoustu naděje. Situace by se měla uklidnit v nejbližší době. Loˇka na této kartě vás odváží ke klidným břehům.

Tak sláva, zdá se, že zapeklitý problém se rozluštil. Možná jste našli s někým konečně společnou řeč. Vůbec bych se nedivila, kdyby se to celé u vás odehrávalo v kruhu rodiny. Ale dnes, dnes máte opravdu krásnou kartu. Devět pohárů, to je emocionálně hodně vysoko. Je vám fajn, cítíte se dobře a u srdíčka vás hřeje. A pokud nic z toho se vás netýká, karta může mluvit také o lenošení. Třeba je čas si trochu zalelkovat a radovat se z toho, co máte už nyní. 

Tak a to je opravdu úspěch. Dnešní den jste dobře naladěni a vidíte výsledky svého úsilí. Zdá se, že prozatím je vše urovnané a zažehnané.

Možná to u vás doma jenom kvete, protože Pohárové páže přináší rozlet. Je to svoboda, nabídka, možnost a radostná událost. Třeba se to vše spojuje v tom, že pojedete na výlet. Cesty do zahraničí jsou také možné. Ve vztazích vypovídá páže o nabídce k sňatku, smíru, lásce a nebo také o těhotenství či narození dítěte.

Kalichová pětka
Kalichová pětka

Není vše jen růžové, bohužel. Že vy jste to zase nějak přepískli? Pět pohárů by tomu nasvědčovalo. Tady většinou pozdě litujeme svých činů. Ale nebojte, však oni ještě dva poháry za vámi stojí a jsou zcela naplněné. Takže si chvíli počkejte, než je objevíte.

Tak to je krása. Máte dnes kartu Blázen z Velké Arkány. Já mám tuto kartu velmi ráda a většinou ji vnímám pozitivně. Blázen, to je nový začátek, nová inspirace, možnost a velká příležitost. Možná jste něco opravdu dotáhli do konce a Blázen nyní představuje nový nepopsaný list, kdy můžete pokračovat a začít vytvářet něco nového. Také pro vás může tato karta být vzkazem, abyste neusnuli na vavřínech a pracovali, tvořili a vymýšleli dál.

Vy to máte trochu jako na houpačce. Dneska jste krotcí jako beránci, a nebo se nacházíte ve velmi příjemné atmosféře. Možná jste se udobřili i s partnerem a někteří Lvi toho partnera dokonce mohou dnes poznat. Ano, čtete dobře. Je příhodný čas na nové a láskyplné setkání. 

Tak to bude nějaké velké. Skoro jako karma. Zřejmě se ve vašem životě nyní děje něco nevyhnutelného. Téměř jako když jsou vaše činy a kroky vedeny z vyšších míst. Myslím třeba od vašeho Já. Tato karta také znamená, že se možná objeví rada, rádce či učitel a nemusí to být hned osoba. Možná jen zaslechnete nějaký útržek rozhovoru a rozsvítí se vám. Buďte tedy bdělý k symbolům a nebojte, jste pod ochranou.

Tak to milí Lvi zřejmě byla ta karma. Dnes zaplatíte. Bude den zúčtování a pravděpodobně se vám to v první chvíli nebude líbit. Je zde nějaká ztráta, či takto laděný pocit. Ale nic netrvá věčně a zřejmě to takto mělo být.