fbpx

karty dne

Denní inspirace pro Panny

Vy Panny začínáte květen pravděpodobně v kruhu rodinném. Máte na dnešní den kartu z Velké arkány a tou je Císařovna. Na prvního máje máte krásnou kartu Císařovna. Je to hojnost a úspěch nejčastěji v kruhu rodinném. Dnes můžete zažívat opravdu příjemné chvíle, věnovat se právě svým blízkým a vychutnávat pohodu, která mezi vámi vládne. Avšak záleží též na kartě, která padne zítra. Pokud by byla negativní, mohlo by to poukazovat na to, že vám tuto pohodu něco naruší. Ale nechci vám kazit radost, dnes je zde Císařovna, tak si to užívejte.

Nevím, jestli se ten zádrhel dnes bude týkat rodiny vztahů, ale pro dnešek vám padla karta Viselec. Je to omezující situace a někdy také náš špatný úhel pohledu či úsudek. Něco je na hlavu postavené a vy se necítíte nejlépe. Je ale docela možné, že tato karta zde vyjadřuje potíže v jiných oblastech, než je rodina. Uvidíme, jaká karta přijde zítra.

Král pentaklů pro dnešní den může být osoba, která vám možná způsobí nějaké potíže. Nejčastěji to bývá někdo lépe postavený, nějaká autorita, může to být úřad apod. Také by se mohlo jednat o zaměstnavatele. V jiném případě můžete vy jednat dnes pod energií tohoto krále a natrefit na dobrý obchod, práci se slibným ziskem, nějaký projekt či transakci. Záleží také jaká karta bude na zítřek, jelikož na sebe většinou pěkně navazují.

Asi jste to možná skutečně byli vy, kdo jednal jako mincový král. Dle dnešní karty by to tak odpovídalo. Padla vám Sedmička mincí. Je to tedy karta, která vyjadřuje hodnotu, finance, hromadění, ale zároveň vypovídá o tom, že vás čeká spoustu práce a dlouhodobější proces. Něco budete vytvářet, pěstovat, necháte růst a dozrát. Jak vám to půjde uvidíme v příštích dnech.

Této kartě se někdy říká marnost a nebo také král zlodějů. Něco vytváříte, na něčem pracujete a někdo, nebo něco vám hází klacky pod nohy. Karta ale neříká, že je vše ztraceno, ale mluví o nějakých potížích a překážkách. No ale překážky jsou přece výzvy, které s elánem jdeme řešit a pokud to nepůjde, tak je jednoduše obejdeme. Karta Sedm holí má ale jednu dobrou stránku. Sice si budete muset cosi obhájit, ale jste ve výhodné pozici, takže máte velké šance uspět.

Tak bohužel, pravděpodobně vaše pozice včera nebyla až tak stabilní, a nebo se vyskytlo ještě něco jiného a vy jste tentokrát neuspěli. Samozřejmě, že se dnešní karta Deset mečů může týkat i jiné záležitosti. Zkuste se podívat do sekcí vztahy, finance, práce a možná tam zjistíte více. Pro dnešek tedy deset mečů představuje nějaké ukončení, totální debakl a velkou únavu.

Tak milé Panny, dnes jsem trochu změnila názor. Myslím, že včerejších deset mečů bude pravděpodobně z oblasti vztahů. Máte na dnešek kartu Milenci a to poukazuje na lásku, vztahy, ale zase to může znamenat i nějaké křižovatky a vaše rozhodování. Možná se u vás doma jen přežene nějaká bouřka, ale možná že to celé hovoří o nějakých transakcích, pracovních záležitostech atd., jak se původně jevilo. Uvidíme, co přinese zítřejší karta.

Tak vás asi milé Panny nepotěším, ale pro dnešek mám kartu Pět mincí. Ta vypovídá o ztrátě, ale nemusí se hned jednat o tu ve fyzické podobě a přímo ohledně financí. Každopádně ji ale pro dnešní den berte jako varování a promyslete všechny nabídky, které k vám přijdou. Může se jednat o půjčky, pracovní návrhy, transakce, obchody atd.
Možná se také někteří z vás  dnes cítí osamoceni. Celé to opravdu může navazovat ne předchozí dny. Pět pentaklů je zkrátka ztráta, chybění čehosi a to na fyzické nebo mentální úrovni.

Dnešní Devítka holí je kartou únavy a překážek. Může též znamenat, že jsme se na chvíli zastavili, abychom se dali trochu dohromady, event. si promysleli příští kroky. Ano, zřejmě jste nyní vyčerpaní, ale stále postupujete vpřed. Nic není ztraceno a vy máte dost síly v záloze.

Dnes máte kartu dvorní a to Královnu mečů. Je to obratná komunikátorka, která se vyzná, má bystrý intelekt a umí vyjednávat. Je možné, že to je právě vaše energie pro dnešní den, kdy opravdu dáte vše do kupy tak, jak to má být. Také by to ovšem mohla být osoba, autorita, možná členka vaší rodiny s kterou budete mít dnes co do činění.

Šest mincí vypovídá o pomoci. Může vám dnes přát štěstěna a někdo či něco vám dopomůže blíže k cíli a nebo je docela možné, že vy máte jaksi vyrovnat účty. Váhy na kartě by měli být vyrovnané a je třeba je vyvážit. Každopádně se mohou dnes okolnosti tak změnit, že to co vypadalo neřešitelné se rázem vyřeší. Může se tedy objevit osoba, situace apod., cokoliv, co ve vašem případě napomůže tomu, abyste své záležitosti dali do pořádku.

Možná vám cosi, nebo někdo opravdu pomohl, ale ztráty zde nějaké byly. Karta Pět pohárů znamená nějaké zklamání, také lítost nad tím, co jsme udělali atd. Myslím, že to ale bylo spíše k ponaučení. Vždyť podívejte, dva poháry ještě stojí, vzpřímené a plné.

Osm pohárů pro dnešní den, je kartou odchodů. Můžete něco opustit fyzicky, ale také se to může projevit jako odklon ve vaší mysli. Něco již není funkční a neplní svůj účel. Vydáváte se jiným směrem s tím, že i když vám momentálně není nejlépe na duši, to nové a příští bude jistě lepší.

Tak vás dnes možná trochu potěším. Karta z Velké arkány Kolo štěstí znamená nějakou změnu. Většinou k lepšímu a to bych řekla ve vašem případě téměř jistě. Kolo se točí, jednou jsme nahoře, jindy dole. Vy teď budete stoupat a okolnosti se změní.

Myslím, že se vaše záležitosti pro tentokrát nějak vyřešily. Karta Spravedlnost přináší rozhřešení. Možná se právě vám dostane té spravedlnosti, nebo se situace vrátí do normálu. Je třeba mít misky vah v rovnováze, takže zapátrejte v paměti, co je třeba udělat, abyste mohli vstoupit do druhé poloviny května s čistým štítem.

Neztrácejte chuť a elán a nepřipouštějte si překážky. Možná příliš lpíte na starém a to vám brání rozvíjet své projekty naplno. Karta ďábel mluví o závislostech a připoutanosti. Na čem jste Panny závislí a co vás poutá? Zkuste si položit právě dnes tuto otázku. Možná najdete nějaké kostlivečky ve skříni a zkusíte je vypustit a zpracovat. Co nebo kdou vás poutá a má vás v hrsti?

Dnešní karta představuje tak trochu boj a konkurenci. Nemusí to ale být něco na život a na smrt. Pětka je sice určitá krize, ale můžete třeba jenom soutěžit s druhými o cosi, nebo se ucházet o pracovní místo a snažit se zaujmout zaměstnavatele. Je to spíš takové jakoby „sportovní klání“, které vás ve výsledku může i bavit.

Jestliže to v včera v práci příliš nešlo, zdá se, že i tak jste uspěli. Možná jste někteří skládali nějaké zkoušky a jiní se ucházeli o lepší pozici. Královna holí je taková energie, kdy jsme se již někam probojovali a nyní máme vše pod svojí vládou.

Na dnešek mám pro vás kartu z Velké Arkány a tou je Slunce. Září zlatě a prostupuje vše svým životodárným teplem. Může tedy rozehřát i zraněná srdce a všechny zapeklité situace. Je vidět, že jste v těchto dnech skutečně dosáhli nějakého dílčího úspěchu.

Určitě se vám něco skvělého podařilo a příležitostí a nové možnosti se jen hrnou. Tato pro dnešní den by mohla věstit i velké polepšení ve finanční oblasti. Tak mějte oči otevřené a nenechte si nic uniknout.

Dnes máte kartu dvorní a to Královnu mečů. Je to obratná komunikátorka, která se vyzná, má bystrý intelekt a umí vyjednávat. Je možné, že to je právě vaše energie pro dnešní den, kdy opravdu dáte vše do kupy tak, jak to má být. Také by to ovšem mohla být osoba, autorita, možná členka vaší rodiny s kterou budete mít dnes co do činění.

Velekněžka

Tak to je moc zajímavá karta. Je to Velekněžka a mluví o vaší vysoce rozvinuté intuici. Je to zralá žena, vyspělá bytost, která je schopna vytvořit plnohodnotný vztah. Také může tato karta znamenat, že byste právě nyní měli věnovat pozornost přání vaší duše a vašeho srdce. Zároveň je tato karta ochranná, tedy zůstane nezraněn, kdo má ve výkladu Velekněžku. Vše je tedy na dobré cestě.

Ano, věřím, že vám vše jde od ruky, protože na dnešní den jsem pro vás vyložila kartu Mírnost. To je ten můj anděl s křídly, však víte. Ten, který přináší harmonii a léčí tělo, duši a situace.

Samé krásné karty máte milé Panny a vypadá, že se vám příležitosti a penízky jen hrnou. Pokud ty penízky ale ještě nevidíte, tak v možnostech, které se vám nabízí je ukrytý pravý poklad.

Nebojte se vynaložit nějaké úsilí a na sklizeň plodů své námahy si třeba i trpělivě počkat. Ani květina nevyroste přes noc a vše má svůj čas. Karty vám pro dnešek napovídají, že šance jsou veliké, avšak je třeba se přičinit a obrnit se trpělivostí.

Chvilku to nepohodlí vydržte. Já vím, že to v danou chvíli nemusí být právě příjemné, ale jak jsme říkali včera „trpělivost přináší růže“.

Tak vidíte. Trochu jste se zapřeli a dnes už máte další šanci na postup vpřed a k cíli. Pohárové eso je nejen veliká šance, ale také boží požehnání a též se mu říká Boží oko. Pokračujte tedy s proudem, jdete správně!

Možná to u vás doma jenom kvete, protože Pohárové páže přináší rozlet. Je to svoboda, nabídka, možnost a radostná událost. Třeba se to vše spojuje v tom, že pojedete na výlet. Cesty do zahraničí jsou také možné. Ve vztazích vypovídá páže o nabídce k sňatku, smíru, lásce a nebo také o těhotenství či narození dítěte.

Propusťte vše staré, odkloňte se od nefunkčního. Možná něco podobného dnes skutečně uděláte. A je docela možné, že se něco odvrátí od vás.

Dnes máte Panny nějakou šanci a velkou příležitost. Nejspíše se bude týkat pracovních záležitostí, ale samozřejmě můžete zaznamenat možnosti i v jiných oblastech. Naštěstí máte tato poselství, takže budete ve střehu a nepromarníte žádnou vhodnou nabídku.

Je vidět, že jste se svých šancí v květnu dobře chopili. Končíte měsíc tím, že jste se vyšvihli o stupeň výš. Jste ve vyšším levelu a to je jistě skvělá zpráva. Tak pokračujte dál na stejné vlně.