Karta dne 21.1.2017

Dnešní poselství přináší archanděl Cafkiel. Tento archanděl hojí citové rány a je andělem milosrdenství. U něj můžete nalézt útěchu, pokud máte špatné svědomí. Obracíme se na něj také v případě, že potřebujeme radu ohledně vztahů a také pokud máme nějaký bolestný zážitek, který nás trápí. Cafkiel nám může dodat sílu, abychom tento zážitek zpracovali a nadále už netrpěli. Bývá také spojován s lila paprskem, který prochází andělskou čakrou, což je bod na vrcholu čela. Pokud jej aktivujeme, můžeme komunikovat s našimi anděly.

Dnešní den bude pro některé z nás magický.  Ponese se v duchu Romance. V minulých poselstvích se otevřela možnost nových začátků a příležitostí. Možná, že někteří skutečně potkali vysněnou lásku a sobotní den toto setkání zpečetí. Ale pokud se naše cesty s nikým nezkřížily, tak to vůbec nevadí. Dnes totiž můžeme prožít romantický večer i v případě, že již v nějakém partnerském svazku žijeme.

Podívejte se na obrázek na kartě. Překrásná teplá záře svíček a červený nádech nás pohladí na duši a nese příslib prožití něčeho kouzelného.

Cafkiel nás totiž dnes navrací do vyššího vibračního pole lásky a my bychom měli zvýšeně vnímat náš protějšek a pokud jsme se vzájemně trochu nebo více zanedbávali, nyní to můžeme napravit. Nejlepší bude, pokud svého partnera nebo partnerku obejmeme a řekneme mu, že je pro nás velmi důležitý. Tento den je totiž jako stvořený pro láskyplná gesta.