fbpx

karty dne

Denní inspirace pro Štíry

 Vy asi milí Štíři něco opouštíte. Nejspíš to znamená, že si ale polepšíte. Karta Šest mečů totiž vypovídá o přechodu do klidných vod. Je to ta loďka, která vás odváží na jiná místa. Pro některé to může být skutečně na fyzické úrovni, ostatní mohou zažít odkolon na úrovni mentální. V běžném životě to také může představovat to, že se konečně vymaníte z nějakých nevyhovujících situací.

Něco se vám doposud podařilo nashromáždit, něco možná uchránit. Každopádně máte nyní z čeho čerpat, jelikož tato karta mluví o plodech vašeho snažení. Aby to tak zůstalo i nadále, je ale třeba svůj sad zalévat a stromy se starat. To bude samozřejmě obnášet i vaše velké nasazení a spoustu práce.

Možná dnes zažijete nějaké mysterium lásky. Karta Zamilovaní o tom vypráví. Pokud vás čeká krásný den, nebo večer, tak si to užijte, protože nic netrvá věčně a žít je třeba hned teď. 

Možná to byl právě Král pentaklů s kým jste se včera setkali. Může představovat osobu, dobře postavenou, někoho, kdo je zajištěný a velkorysý. Také je možné, že se tato karta pro dnešní den projeví ve vaší vlastní energii. Vy budete takto vystupovat. Můžete být tedy skoro jako „na trůnu“, v dobrém postavení a zajištěni.

Páže mečů dnes přinese nějaký podnět zvenčí. Většinou se ale jedná o nějaký v negativním slova smyslu. Můžete zažít ostrou výměnu názorů, nebo vy sami pod vlivem okolností pocítíte, že třeba něco razantně vykomunikovat. 

Dnes máte celkem pozitivní kartu. Píšu celkem, protože nevíme, co ta změna o které vypovídá karta Kolo štěstí přinese. Je to ale kolo štěstí, takže by vám nějaké mělo přát. Karta znamená změnu okolností a to, že jednou jsme nahoře a jindy dole. Uvidíme, co přinesou další dny, možná vám potom bude jasné, co se mění.

Vidím, že změna, která vám přišla do života nese opravdu štěstí. Karta Šest holí je energií úspěchu a završení. Nyní si můžete vychutnávat radost, vydechnout si a užívat toho, čeho jste dosáhli.

Dnes máte opravdu krásnou kartu. Je to karta Devět mincí, což je energie hojnosti, náhlého zisku a splněného přání. Něco vám dnes opravdu spadne do klína, tak se těšte, určitě to bude báječné.

Pro vás bude asi Máj ve znamení lásky. Karta Král pohárů představuje osobu mírnou, láskyplnou a vhodnou právě pro partnerství. Mám ji takto spojenou s tímto výkladem. Asi zřejmě někdo takový se vyskytne i nyní v květnu ve vašem životě.

Zřejmě jste si tyto dary zasloužili, protože jste měli již delší dobu pocit, že na vás vesmír zapomněl. Karta Spravedlnost u vás znamená, že váhy jsou v rovnováze a vše je jak má být.

Tak dnes ale pozor na nějaké nečestné jednání. Můžete se tak chovat a jednat vy, ale také s vámi může takto jednat někdo jiný. Pozor tedy na lest, faleš, nekalé nabídky apod. 

Máte na dnešní den kartu z Velké arkány a tou je Císařovna. Je to hojnost a úspěch nejčastěji v kruhu rodinném. Dnes můžete zažívat opravdu příjemné chvíle, věnovat se právě svým blízkým a vychutnávat pohodu, která mezi vámi vládne. Avšak záleží též na kartě, která padne zítra. Pokud by byla negativní, mohlo by to poukazovat na to, že vám tuto pohodu něco naruší. Ale nechci vám kazit radost, dnes je zde Císařovna, tak si to užívejte.

Opět k vám dnes přichází nějaká příležitost. Mohlo by se jednat o pracovní nabídku, nebo možnost nějakého zisku. Eso mincí takové energie představuje. Pokud se vám něco nového ukáže, myslím, že to bude vaše šance.

Možná vás dnes přepadne nějaká zdravotní indispozice, ale neřekla bych, že by to mělo být něco vážného. Pro některé štíry může tato karta znamenat i určitou stagnaci, kdy se běh věcí jaksi pozastaví. V neposlední řadě může Čtyřka mečová vybízet některé Štíry, aby si konečně odpočinuli a načerpali nové síly. 

Já jsem si myslela, že to včera nebude nic vážného. Máte na dnešní den kartu Velekněze a to je jedna z ochranných v Tarotu. Ještě mám ale jednu polohu výkladu. V některých případech může tato kombinace znamenat i těhotenství, takže pokud si to tak přejete, vaše přání může být vyslyšeno. V kostce též velekněz představuje naši vnitřní moudrost a vyzrálost a také to, že jsme na duchovním rozvoji pokročili o stupínek výš.

Dnes je třeba si něco uhájit.  Něco vytváříte, na něčem pracujete a někdo, nebo něco vám hází klacky pod nohy. Karta ale neříká, že je vše ztraceno, ale mluví o nějakých potížích a překážkách. No ale překážky jsou přece výzvy, které s elánem jdeme řešit a pokud to nepůjde, tak je jednoduše obejdeme. Karta Sedm holí má ale jednu dobrou stránku. Sice si budete muset cosi obhájit, ale jste ve výhodné pozici, takže máte velké šance uspět.

Tak to je moc zajímavá karta. Je to Velekněžka a mluví o vaší vysoce rozvinuté intuici. Je to zralá žena, vyspělá bytost, která je schopna vytvořit plnohodnotný vztah. Také může tato karta znamenat, že byste právě nyní měli věnovat pozornost přání vaší duše a vašeho srdce. Zároveň je tato karta ochranná, tedy zůstane nezraněn, kdo má ve výkladu Velekněžku. Vše je tedy na dobré cestě.

Dnes se cítíte úplně zmoženi. To v tom lepším případě. Pokud ne, něco se přihodilo, možná nějaká nová skutečnost a vy se pod tíhou těchto poznatků trochu lámete. Bohužel není vždy posvícení a je docela možné, že se něco pokazilo. Možná při vašem včerejším „boji“ byly síly nevyrovnané a vy jste prozatím prohráli.

Tak milí Štíři, to že jste se včera necítili právě nejlépe může být též důsledek vašeho nějakého jednání, nebo komunikace. Nevím, zdá se mi, že tím, že dnes přichází karta Spravedlnost o tom vypovídá. Já totiž ve vašem případě v té kartě vidím známé přísloví, že „jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá“. Ale nemyslete si, že se domnívám, že jste něco udělali špatně. Té spravedlnosti se totiž dnes může dostat i vám.

Jste evidentně přetíženi. Buď je to opravdu na fyzické úrovni, a nebo se tak přinejmenším cítíte.  Karta Devět žezel může znamenat, že jste se nechali ovlivnit situací a máte pocit, že je třeba si vydechnout. Někteří si to celé mohou dělat sami horší, než to ve skutečnosti je. Není ale dobré jakkoli se bránit. Využijte volný den, relaxujte a připravujte plány pro dny příští. Vždyť to znáte, kolo se točí a jednou jsme nahoře, jindy dole.

Dnes máte všechny předpoklady k tomu, abyste řešili své záležitosti úspěšně. Máte energii a schopnost ovládnout živly tak jako Mág a kouzelník. Pokračujte tedy v následování své inspirace, výsledky se dostaví.
Pro jiné Raky tato karta může znamenat osobu, která se objevila v jejich životě, ale je docela možné, že to není někdo nový. Může to být kdokoliv, kdo se k „vám přidal“ a bude vám nápomocen. Myslím, že jeho energie je pro vás přínosná a tak se ho držte.

Nejspíš se vám podařilo dát nějak věci do pořádku. Karta pro dnešní den by tomu nasvědčovala. Je to energie jakéhosi pevného základu, takže přinejmenším věřím, že jste svou záležitost nějakým způsobem usměrnili.

Na dnešek mám pro vás kartu z Velké Arkány a tou je Slunce. Září zlatě a prostupuje vše svým životodárným teplem. Může tedy rozehřát i zraněná srdce a všechny zapeklité situace. Je vidět, že jste v těchto dnech skutečně dosáhli nějakého dílčího úspěchu.

Jak se říká, jednou jsme nahoře, jindy dole. Na dnešek mám pro vás kartu Deset žezel a to je přetížení a břemeno. Co je vaším břemenem a kde dáváte víc než dostáváte zpět? Nebo jste si naložili příliš? Přemýšleli jste, že byste část svých úkolů přenechali někomu jinému? A vůbec! Nemusíte přece dělat věci jenom proto, že to od vás druzí očekávají!

Nenechte, aby nepříznivé situace ovlivňovaly vaše zdraví. Královna mincí se mimo jiné také velice stará o své tělo a svůj zevnějšek. Možná je tato karta pro dnešek připomenutím, abyste si oddechli a věnovali se pouze sami sobě. Udělejte si radost a třeba si kupte něco pěkného na sebe. Nebo dámy mohou navštívit kadeřníka či kosmetický salon a nechat se vylepšit. Uvidíte, možná budete mít potom mnohem více energie.

Páže holí přináší příležitosti a možnosti. Krásně vám ty karty navazují, protože vy jste se určitě nějaké dnes chopili. Nejspíše se bude jednat o něco hmatatelného a pravděpodobně v oblasti práce a kariéry. Může to být také začátek realizace nějakého vašeho slibného projektu.

Pro dnešní den vám mohu dát ale spoustu naděje. Situace by se měla uklidnit v nejbližší době. Loďka na této kartě vás odváží ke klidným břehům.

Na dnešní den máte kartu z Velké arkány a tou je Císařovna. Na prvního máje máte krásnou kartu Císařovna. Je to hojnost a úspěch nejčastěji v kruhu rodinném. Dnes můžete zažívat opravdu příjemné chvíle, věnovat se právě svým blízkým a vychutnávat pohodu, která mezi vámi vládne. Avšak záleží též na kartě, která padne zítra. Pokud by byla negativní, mohlo by to poukazovat na to, že vám tuto pohodu něco naruší. Ale nechci vám kazit radost, dnes je zde Císařovna, tak si to užívejte.

 Vidím, že vy se nějak stále držíte svého přesvědčení. Nechcete připustit jiný pohled, názor, řešení. Je také docela možné, že karta vyjadřuje pro některé upozornění, abyste dnes hlídali své finance a prostě a jednoduše neutráceli jako zběsilí.

Ať už se v minulých dnech stalo cokoliv, dnes se vám bude dařit. Jste pod ochranou samotného Velekněze. Je vám žehnáno, takže směle kupředu, pokračujte, mělo by se vám dnes vše dařit dle vašeho přání.

Začíná vám nová fáze. Karta Poslední soud je energie nových kapitol. Možná jste něco uzavřeli, něco vyřešili. Je ale možné, že také ne a uvidíme, jak budete pokračovat v červnu. V každém případě to bude jiné, než doposud.