karty dne

Denní inspirace pro Kozorohy

 Možná toho máte milí Beránci na prvního máje právě dost. Karta Devět žezel může znamenat, že jste se nechali ovlivnit situací a máte pocit, že je třeba si vydechnout. Někteří si to celé mohou dělat sami horší, než to ve skutečnosti je. Není ale dobré jakkoli se bránit. Využijte volný den, relaxujte a připravujte plány pro dny příští. Vždyť to znáte, kolo se točí a jednou jsme nahoře, jindy dole.

Asi jste si včerejší poselství vzali k srdci a to vás posílilo. Načerpali jste energii a nyní máte před sebou spoustu možností. Karta Svět před vámi otevírá velkou bránu. Zatím je pomyslná, ale skrývá mnoho variací. Trefili jste do černého a nyní následujte svou intuici. Máte-li pocit, že něco musíte udělat, tak to udělejte.

Páže holí přináší příležitosti a možnosti. Krásně vám ty karty navazují, protože vy jste se určitě nějaké dnes chopili. Nejspíše se bude jednat o něco hmatatelného a pravděpodobně v oblasti práce a kariéry. Může to být také začátek realizace nějakého vašeho slibného projektu.

Je opravdu skoro neuvěřitelné, jak vám jdou karty nejen za sebou, ale také jakoby „na ruku“. Včerejší příležitost slibuje i zisky. Eso pentaklů je šance získat něco cenného. V běžném životě to může být dar, více financí, slibný projekt, který přinese hojnost a ve zkratce to, co jste vymysleli a nyní si za tím jdete, je opravdu nejspíš to pravé pro vás. Takže pokračujte, tvořte, myslete.

Možná se k vám ve vašem počínání dnes někdo připojí. Může to být pomocník, pracovní partner, kolega apod. Pro některé Beránky ale může dnešní den přinést též návrh láskyplný. Jinými slovy, dnes může přijít láska. Možná potkáte osobu na kterou již delší dobu čekáte. No a pokud ne, tak to bude překvapení. Rytíř pohárů přichází s návrhy, které obvykle znamenají mír, smír, pozvání k příjemně prožitému dni atd.

Někteří Berani si mohou říct, že se jim daří. Na co sáhnou jim jde od ruky. Mají k tomu všechny předpoklady symbolizované zde kartou Mág. Pokračujte tedy v následování své inspirace, výsledky se dostaví.
Pro jiné Berany tato karta může znamenat osobu, která se objevila v jejich životě, ale je docela možné, že to není někdo nový. Může to být kdokoliv, kdo se k „vám přidal“ a bude vám nápomocen. Myslím, že jeho energie je pro vás přínosná a tak se ho držte.

Neztrácejte chuť a elán a nepřipouštějte si překážky. Možná příliš lpíte na starém a to vám brání rozvíjet své projekty naplno. Karta ďábel mluví o závislostech a připoutanosti. Na čem jste Beránci závislí a co vás poutá? Zkuste si položit právě dnes tuto otázku. Možná nejdete nějaké kostlivečky ve skříni a zkusíte je vypusti a zpracovat.

Dnes věřím, že se vám podařilo zatočit s překážkami. Pro dnešní den máte krásnou kartu, která hovoří o úspěchu a završení. Pravděpodobně jste v květnu začali pracovat na jakési věci, kterou jste nyní zdárně dokončili. Já jsem věděla, že ten Mág vás posílil a dnes si tedy odpočiňte a vychutnejte si váš úspěch.

Pro dnešní den vám vychází karta Krále mečů. On nemusí představovat hned negativní energii a může to být vaše vystupování. Tento král je moudrý a obratný řečník. Má bystrý intelekt a je rozený vůdce. Pokud je třeba, abyste se trochu prosadili, či řešíte nějaké záležitosti v práci, doma apod., tak vám Král pomůže. Na druhou stranu ale může Mečový král představovat někoho z vašeho okolí. Může to být partner, autorita, rodič apod. Může vás chtít ovlivnit a vy budete mít třeba pocit, že je s vámi manipulováno.

Ať už se v minulých dnech stalo cokoliv, dnes se vám bude dařit. Jste pod ochranou samotného Velekněze. Je vám žehnáno, takže směle kupředu, pokračujte, mělo by se vám dnes vše dařit dle vašeho přání.

Tak to je krása. Máte dnes kartu Blázen z Velké Arkány. Já mám tuto kartu velmi ráda a většinou ji vnímám pozitivně. Blázen, to je nový začátek, nová inspirace, možnost a velká příležitost. Možná jste něco opravdu dotáhli do konce a Blázen nyní představuje nový nepopsaný list, kdy můžete pokračovat a začít vytvářet něco nového. Také pro vás může tato karta být vzkazem, abyste neusnuli na vavřínech a pracovali, tvořili a vymýšleli dál.

Tento měsíc se vám opakuje karta Mág. Jakoby vás Tarot chtěl ujistit a přesvědčit, že máte nyní přístup k mocné vesmírné energii a všechny předpoklady uskutečnit své cíle.

Že byste dnes špatně investovali? To si nemyslím. Ano karta Pět mincí vypovídá o ztrátě, ale nemusí se hned jednat o tu ve fyzické podobě a přímo ohledně financí. Každopádně ji ale pro dnešní den berte jako varování a promyslete všechny nabídky, které k vám přijdou. Může se jednat o půjčky, pracovní návrhy, transakce, obchody atd.
Možná se také někteří Beránci dnes cítí osamoceni. Ale nebojte, věřím, že tento stav je pouze přechodný a řekla bych, že spíše ve vaší mysli než ve skutečnosti.

 Ale ale Beránci, tak asi vás ta „pětka“ včera nějak rozhodila. Buď jste neposlechli její varování a do něčeho jste se pustili (s financemi) a teď tady ležíte, jako muž na kartě Deset mečů a máte pocit, že to je konec. Je to možné. Možná něco, nebo někdo odešel. Možná jste způsobili nějaký problém a nyní bude třeba nést následky.

Dnes si můžete užívat vášeň a rozkoš v nejrůznějších podobách. To je jistě dobrá zpráva. Ovšem pro některé je tato karta a její energie spíše vzpomínkou a nostalgií. Na pěkné chvíle budete dnes spíše vzpomínat. Pokud vám to ale udělá radost, proč ne. Je ale třeba mít na paměti, že je lepší jít dál, než se utápět ve vzpomínkách.

Ztráty. To je energie, která vás Kozorozi momentálně provází. Lepí se vám na paty. Není vám to už divné, proč máte stále takovou smůlu? Přestaňte obviňovat celý svět a zamyslete se sami nad sebou. Víte že, jak uvnitř, tak venku? A že na co myslíte, to žijete? Jaká je vaše ústřední myšlenka dne? Na co myslíte. když ráno otevřete oči? Jestli se vám to nelíbí, tak to změňte.

 

Skoro je mi líto, že vás Kozorozi stíhá jedna potíž za druhou. Dnešní trojka mečů je toho důkazem. Možná opravdu vaše srdce pláče. Tak si posmutněte, vyplačte se, ale pamatujte! Musíte se sebou něco dělat. Neustále opakujete staré vzorce. Udělejte si revizi uvnitř sebe a změňte všechno, co můžete.

Dnes je vše na hlavu postavené, a nebo máte pocit, že jste uvízli v nesnázích. Možná je to vaše vina, že jste v této nezáviděníhodné pozici. Třeba se držíte špatného úsudku. Je ale také docela možné, že to včerejší Král mincí vám zavařil. Nezbývá než přijít na to, jak se zase pěkně vyšvihnout do té správné polohy.

Na dnešek mám pro vás kartu z Velké Arkány a tou je Slunce a jsem pro ni za vás velmi ráda.  Září zlatě a prostupuje vše svým životodárným teplem. Může tedy rozehřát i zraněná srdce a všechny zapeklité situace. Je vidět, že jste v těchto dnech skutečně dosáhli nějakého dílčího úspěchu.

Dnes se cítíte úplně zmoženi. To v tom lepším případě. Pokud ne, něco se přihodilo, možná nějaká nová skutečnost a vy se pod tíhou těchto poznatků trochu lámete. Nejspíš se to na vás vše sesypalo a vy máte pocit, že už nemůžete dál. Nedivila bych se, kdyby tato karta vypovídala i o vašem zdravotním stavu.

Vidím, že vy se nějak stále držíte svého přesvědčení. Nechcete připustit jiný pohled, názor, řešení. Je také docela možné, že karta vyjadřuje pro některé upozornění, abyste dnes hlídali své finance a prostě a jednoduše neutráceli jako zběsilí.

Osamocení. Někdo vás možná opustil. Možná osoba, možní síly. Využijte tuto dobu jako příležitost k reorganizaci svého života. Už máte zkušeností dost, abyste dokázali najít jiný směr.

Tak dnes máte nějakou šanci, možnost. Přijde mi, jakoby se ve vašem životě objevila osoba, která vám pomůže do začátku, abyste se vzpamatovali. Pokud to není osoba, jsou to opravdu šance se osvobodit z vašeho zajetí.

Dnes je třeba si něco uhájit.  Něco vytváříte, na něčem pracujete a někdo, nebo něco vám hází klacky pod nohy. Karta ale neříká, že je vše ztraceno, ale mluví o nějakých potížích a překážkách. No ale překážky jsou přece výzvy, které s elánem jdeme řešit a pokud to nepůjde, tak je jednoduše obejdeme. Karta Sedm holí má ale jednu dobrou stránku. Sice si budete muset cosi obhájit, ale jste ve výhodné pozici, takže máte velké šance uspět.

Něco se vám povedlo. Nová práce? Známost? S někým jste se spojili a to vám přineslo nové a lepší vyhlídky? Jen tak dál. Moc vám to přeji.

Asi to bude osoba, kdo se momentálně ve vašem životě vyskytl. A nejspíš nějaká pro vás velmi dobrá. Královna pohárů představuje energii harmonie, přátelství a lásky.

Nyní máte všechny předpoklady zvládnout obtížné situace. Schopnosti symbolizované zde kartou Mág by vám měli být k dispozici.  Pokračujte tedy v následování své inspirace, výsledky se dostaví.
Pro jiné Berany tato karta může znamenat osobu, která se objevila v jejich životě, ale je docela možné, že to není někdo nový. Může to být kdokoliv, kdo se k „vám přidal“ a bude vám nápomocen. Myslím, že jeho energie je pro vás přínosná a tak se ho držte.

Věřte si. Nejste jen tak leckdo. Vaše energie pro dnešní den je mocná, jako je mocný Král holí. Možná jste nalezli koncept, kterého se nyní držte a pokračujte.

Úžasná karta pro dnešní den! Je to Boží oko a svatý Grál. Pohárové eso svědčí o tom, že jste se vzpamatovali. Určitě již víte, co musíte udělat. Zároveň je tato karta opravdovou velkou příležitostí ke zlepšení života v mnoha směrech.

Výborně. Zdá se, že se vše daří. Nic není ztraceno, naopak, máte z čeho čerpat. Nyní ale musí nečinnost, nechuť, zahálka a ledabylost opravdu stranou. Vybičujte se k výkonům a vrhněte se do práce. Nebudete litovat.