karty dne

Denní inspirace pro Vodnáře

 Možná toho máte milí Beránci na prvního máje právě dost. Karta Devět žezel může znamenat, že jste se nechali ovlivnit situací a máte pocit, že je třeba si vydechnout. Někteří si to celé mohou dělat sami horší, než to ve skutečnosti je. Není ale dobré jakkoli se bránit. Využijte volný den, relaxujte a připravujte plány pro dny příští. Vždyť to znáte, kolo se točí a jednou jsme nahoře, jindy dole.

Asi jste si včerejší poselství vzali k srdci a to vás posílilo. Načerpali jste energii a nyní máte před sebou spoustu možností. Karta Svět před vámi otevírá velkou bránu. Zatím je pomyslná, ale skrývá mnoho variací. Trefili jste do černého a nyní následujte svou intuici. Máte-li pocit, že něco musíte udělat, tak to udělejte.

Páže holí přináší příležitosti a možnosti. Krásně vám ty karty navazují, protože vy jste se určitě nějaké dnes chopili. Nejspíše se bude jednat o něco hmatatelného a pravděpodobně v oblasti práce a kariéry. Může to být také začátek realizace nějakého vašeho slibného projektu.

Je opravdu skoro neuvěřitelné, jak vám jdou karty nejen za sebou, ale také jakoby „na ruku“. Včerejší příležitost slibuje i zisky. Eso pentaklů je šance získat něco cenného. V běžném životě to může být dar, více financí, slibný projekt, který přinese hojnost a ve zkratce to, co jste vymysleli a nyní si za tím jdete, je opravdu nejspíš to pravé pro vás. Takže pokračujte, tvořte, myslete.

Možná se k vám ve vašem počínání dnes někdo připojí. Může to být pomocník, pracovní partner, kolega apod. Pro některé Beránky ale může dnešní den přinést též návrh láskyplný. Jinými slovy, dnes může přijít láska. Možná potkáte osobu na kterou již delší dobu čekáte. No a pokud ne, tak to bude překvapení. Rytíř pohárů přichází s návrhy, které obvykle znamenají mír, smír, pozvání k příjemně prožitému dni atd.

Někteří Berani si mohou říct, že se jim daří. Na co sáhnou jim jde od ruky. Mají k tomu všechny předpoklady symbolizované zde kartou Mág. Pokračujte tedy v následování své inspirace, výsledky se dostaví.
Pro jiné Berany tato karta může znamenat osobu, která se objevila v jejich životě, ale je docela možné, že to není někdo nový. Může to být kdokoliv, kdo se k „vám přidal“ a bude vám nápomocen. Myslím, že jeho energie je pro vás přínosná a tak se ho držte.

Neztrácejte chuť a elán a nepřipouštějte si překážky. Možná příliš lpíte na starém a to vám brání rozvíjet své projekty naplno. Karta ďábel mluví o závislostech a připoutanosti. Na čem jste Beránci závislí a co vás poutá? Zkuste si položit právě dnes tuto otázku. Možná nejdete nějaké kostlivečky ve skříni a zkusíte je vypusti a zpracovat.

Dnes věřím, že se vám podařilo zatočit s překážkami. Pro dnešní den máte krásnou kartu, která hovoří o úspěchu a završení. Pravděpodobně jste v květnu začali pracovat na jakési věci, kterou jste nyní zdárně dokončili. Já jsem věděla, že ten Mág vás posílil a dnes si tedy odpočiňte a vychutnejte si váš úspěch.

Pro dnešní den vám vychází karta Krále mečů. On nemusí představovat hned negativní energii a může to být vaše vystupování. Tento král je moudrý a obratný řečník. Má bystrý intelekt a je rozený vůdce. Pokud je třeba, abyste se trochu prosadili, či řešíte nějaké záležitosti v práci, doma apod., tak vám Král pomůže. Na druhou stranu ale může Mečový král představovat někoho z vašeho okolí. Může to být partner, autorita, rodič apod. Může vás chtít ovlivnit a vy budete mít třeba pocit, že je s vámi manipulováno.

Ať už se v minulých dnech stalo cokoliv, dnes se vám bude dařit. Jste pod ochranou samotného Velekněze. Je vám žehnáno, takže směle kupředu, pokračujte, mělo by se vám dnes vše dařit dle vašeho přání.

Tak to je krása. Máte dnes kartu Blázen z Velké Arkány. Já mám tuto kartu velmi ráda a většinou ji vnímám pozitivně. Blázen, to je nový začátek, nová inspirace, možnost a velká příležitost. Možná jste něco opravdu dotáhli do konce a Blázen nyní představuje nový nepopsaný list, kdy můžete pokračovat a začít vytvářet něco nového. Také pro vás může tato karta být vzkazem, abyste neusnuli na vavřínech a pracovali, tvořili a vymýšleli dál.

Tento měsíc se vám opakuje karta Mág. Jakoby vás Tarot chtěl ujistit a přesvědčit, že máte nyní přístup k mocné vesmírné energii a všechny předpoklady uskutečnit své cíle.

Že byste dnes špatně investovali? To si nemyslím. Ano karta Pět mincí vypovídá o ztrátě, ale nemusí se hned jednat o tu ve fyzické podobě a přímo ohledně financí. Každopádně ji ale pro dnešní den berte jako varování a promyslete všechny nabídky, které k vám přijdou. Může se jednat o půjčky, pracovní návrhy, transakce, obchody atd.
Možná se také někteří Beránci dnes cítí osamoceni. Ale nebojte, věřím, že tento stav je pouze přechodný a řekla bych, že spíše ve vaší mysli než ve skutečnosti.

 Ale ale Beránci, tak asi vás ta „pětka“ včera nějak rozhodila. Buď jste neposlechli její varování a do něčeho jste se pustili (s financemi) a teď tady ležíte, jako muž na kartě Deset mečů a máte pocit, že to je konec. Je to možné. Možná něco, nebo někdo odešel. Možná jste způsobili nějaký problém a nyní bude třeba nést následky.

Něco se pokazilo, nebo ukončilo. Možná jste jenom čímsi přispěli ke konci a nyní máte z toho černé svědomí. Nebojte, dva poháry na kartě ještě stojí, takže vše ztraceno určitě není. 

Na dnešek mám pro vás kartu z Velké Arkány a tou je Slunce. Září zlatě a prostupuje vše svým životodárným teplem. Může tedy rozehřát i zraněná srdce a všechny zapeklité situace. Je vidět, že jste v těchto dnech skutečně dosáhli nějakého dílčího úspěchu a že to včera pravděpodobně nebylo tak zlé. Myslím, že u vás se jednalo o něco v duchu „všechno zlé, pro něco dobré“.

Jste připraveni být oceněni. Vypracovali jste se na určitý stupeň, kdy je čas začít sklízet plody své práce a úsilí. Tato karta též vypovídá o úspěšně zakončených projektech, zkouškách apod.

Myslím Vodnáři, že tato karta je tady proto, že vy si již delší dobu opravdu úspěch a ocenění zasloužíte. A já myslím, že právě v této době přichází.

Dnes máte velikou příležitost. Může se jednat o něco z pracovní oblasti, ale nejspíš to bude nějaký podnět k tvoření a plánování. Tato karta mi dnes přijde jako mocný podnět k tomu, aby Vodnáři intenzivně pracovali na svých projektech, jelikož to je jejich správná cesta. 

Energie nabídky velké příležitosti se dnes násobí. Také rytíř žezel je velmi aktivní a přímo hoří pro „věc“. Může znamenat vaši značnou aktivitu, ale také pohyb, cestování, přemístění apod.

Toto je karta „pracanta“. Na něčem intenzivně pracujeme a vytváříme hodnoty. Budou pro nás velmi prospěšné. Může to být i velký zisk, který je ale třeba intenzivně vytvářet svou aktivitou. Možná budeme na této cestě chvíli rozmrzelí, jelikož se nám zdá, že vše postupuje pomalu. Je třeba se nevzdávat a pokračovat.

Dnes jste pravděpodobně trochu přetíženi. Já vím, že děláte rádi více věcí najednou, ale nemyslíte, že je třeba zvolnit? Některé věci může vyřídit i někdo jiný. Nemyslete si, že se zboří svět, když už všeho nebudete. Ostatní lidé mají také své schopnosti a věřte, že dokáží leccos vyřešit místo vás. 

Ano, jsou dny, kdy máme pocit, že jsme jaksi uvízli v pasti. Možná jste se dnes jen hůře vyspali a proto se cítíte špatně. Neřekla bych, že Viselec ve vašem případě znamená nějakou pohromu. Chce to jen trochu více relaxovat.

Zdá se, že včerejší karta nějak navazuje na dnešního Ďábla. Něco vás příliš svazuje a omezuje v rozletu a činnosti. Udělejte si revizi a odbourejte to, co vás zatěžuje a neslouží ku prospěchu.

Zřejmě budete muset vynaložit více úsilí, abyste se opět hodili do rovnováhy. Na dnešek je tady jakási soutěživost, potyčka, nebo také určité klání, kdy bude třeba cosi obhájit a vybojovat. Možná to je právě ten čas pro vaše tvoření o co musíte usilovat.

Kalichová dvojka
Kalichová dvojka

Vidím, že se vše pomalu urovnává. Pravděpodobně se vám podařilo nalézt pravou míru a nějak své záležitosti sjednotit. Někteří Vodnáři možná zaznamenají setkání s osobou, které si již delší dobu přáli. Dvojka pohárů je o úspěšném spojení a může se projevit v jakékoli oblasti.

Samé dvojky pro tyto dny.  To je jako nový start, začátek projektů, známostí apod. Pro některé to ale může být i připomínka, že zatím stále ještě bilancujete a balancujete a nic jste doposud nerozjeli naplno. Je třeba se zaměřit, vyslat paprsek, zamířit na jeden bod a tam potom posílat veškerou energii. To je cesta k úspěchu.

Dnešní den nahrává vaší činnosti, která plyne ze srdce a intuice. Tedy veškeré tvoření, které děláte s láskou a vášní. Pro některé může karta znamenat též příjemný den plný lásky a porozumění nejen s vaším partnerem.

První úspěchy a zisky jsou tady! Jistě jste je zaznamenali, takže opravdu pokračujte dál, jdete správně.

Ajaj, milí Vodnáři, tady se něco pokazí. Trojka mečů představuje energii smutku. O něco přicházíme, něčeho je třeba se vzdát a nebo nás překvapí událost, která nám způsobí emocionální újmu. Uvidíme, jaké karty máte na červen, bohužel květen uzavíráme touto ne právě příznivou.