karty dne

Denní inspirace pro Ryby

 Možná toho máte milí Beránci na prvního máje právě dost. Karta Devět žezel může znamenat, že jste se nechali ovlivnit situací a máte pocit, že je třeba si vydechnout. Někteří si to celé mohou dělat sami horší, než to ve skutečnosti je. Není ale dobré jakkoli se bránit. Využijte volný den, relaxujte a připravujte plány pro dny příští. Vždyť to znáte, kolo se točí a jednou jsme nahoře, jindy dole.

Asi jste si včerejší poselství vzali k srdci a to vás posílilo. Načerpali jste energii a nyní máte před sebou spoustu možností. Karta Svět před vámi otevírá velkou bránu. Zatím je pomyslná, ale skrývá mnoho variací. Trefili jste do černého a nyní následujte svou intuici. Máte-li pocit, že něco musíte udělat, tak to udělejte.

Páže holí přináší příležitosti a možnosti. Krásně vám ty karty navazují, protože vy jste se určitě nějaké dnes chopili. Nejspíše se bude jednat o něco hmatatelného a pravděpodobně v oblasti práce a kariéry. Může to být také začátek realizace nějakého vašeho slibného projektu.

Je opravdu skoro neuvěřitelné, jak vám jdou karty nejen za sebou, ale také jakoby „na ruku“. Včerejší příležitost slibuje i zisky. Eso pentaklů je šance získat něco cenného. V běžném životě to může být dar, více financí, slibný projekt, který přinese hojnost a ve zkratce to, co jste vymysleli a nyní si za tím jdete, je opravdu nejspíš to pravé pro vás. Takže pokračujte, tvořte, myslete.

Možná se k vám ve vašem počínání dnes někdo připojí. Může to být pomocník, pracovní partner, kolega apod. Pro některé Beránky ale může dnešní den přinést též návrh láskyplný. Jinými slovy, dnes může přijít láska. Možná potkáte osobu na kterou již delší dobu čekáte. No a pokud ne, tak to bude překvapení. Rytíř pohárů přichází s návrhy, které obvykle znamenají mír, smír, pozvání k příjemně prožitému dni atd.

Někteří Berani si mohou říct, že se jim daří. Na co sáhnou jim jde od ruky. Mají k tomu všechny předpoklady symbolizované zde kartou Mág. Pokračujte tedy v následování své inspirace, výsledky se dostaví.
Pro jiné Berany tato karta může znamenat osobu, která se objevila v jejich životě, ale je docela možné, že to není někdo nový. Může to být kdokoliv, kdo se k „vám přidal“ a bude vám nápomocen. Myslím, že jeho energie je pro vás přínosná a tak se ho držte.

Neztrácejte chuť a elán a nepřipouštějte si překážky. Možná příliš lpíte na starém a to vám brání rozvíjet své projekty naplno. Karta ďábel mluví o závislostech a připoutanosti. Na čem jste Beránci závislí a co vás poutá? Zkuste si položit právě dnes tuto otázku. Možná nejdete nějaké kostlivečky ve skříni a zkusíte je vypusti a zpracovat.

Dnes věřím, že se vám podařilo zatočit s překážkami. Pro dnešní den máte krásnou kartu, která hovoří o úspěchu a završení. Pravděpodobně jste v květnu začali pracovat na jakési věci, kterou jste nyní zdárně dokončili. Já jsem věděla, že ten Mág vás posílil a dnes si tedy odpočiňte a vychutnejte si váš úspěch.

Pro dnešní den vám vychází karta Krále mečů. On nemusí představovat hned negativní energii a může to být vaše vystupování. Tento král je moudrý a obratný řečník. Má bystrý intelekt a je rozený vůdce. Pokud je třeba, abyste se trochu prosadili, či řešíte nějaké záležitosti v práci, doma apod., tak vám Král pomůže. Na druhou stranu ale může Mečový král představovat někoho z vašeho okolí. Může to být partner, autorita, rodič apod. Může vás chtít ovlivnit a vy budete mít třeba pocit, že je s vámi manipulováno.

Ať už se v minulých dnech stalo cokoliv, dnes se vám bude dařit. Jste pod ochranou samotného Velekněze. Je vám žehnáno, takže směle kupředu, pokračujte, mělo by se vám dnes vše dařit dle vašeho přání.

Tak to je krása. Máte dnes kartu Blázen z Velké Arkány. Já mám tuto kartu velmi ráda a většinou ji vnímám pozitivně. Blázen, to je nový začátek, nová inspirace, možnost a velká příležitost. Možná jste něco opravdu dotáhli do konce a Blázen nyní představuje nový nepopsaný list, kdy můžete pokračovat a začít vytvářet něco nového. Také pro vás může tato karta být vzkazem, abyste neusnuli na vavřínech a pracovali, tvořili a vymýšleli dál.

Tento měsíc se vám opakuje karta Mág. Jakoby vás Tarot chtěl ujistit a přesvědčit, že máte nyní přístup k mocné vesmírné energii a všechny předpoklady uskutečnit své cíle.

Že byste dnes špatně investovali? To si nemyslím. Ano karta Pět mincí vypovídá o ztrátě, ale nemusí se hned jednat o tu ve fyzické podobě a přímo ohledně financí. Každopádně ji ale pro dnešní den berte jako varování a promyslete všechny nabídky, které k vám přijdou. Může se jednat o půjčky, pracovní návrhy, transakce, obchody atd.
Možná se také někteří Beránci dnes cítí osamoceni. Ale nebojte, věřím, že tento stav je pouze přechodný a řekla bych, že spíše ve vaší mysli než ve skutečnosti.

 Ale ale Beránci, tak asi vás ta „pětka“ včera nějak rozhodila. Buď jste neposlechli její varování a do něčeho jste se pustili (s financemi) a teď tady ležíte, jako muž na kartě Deset mečů a máte pocit, že to je konec. Je to možné. Možná něco, nebo někdo odešel. Možná jste způsobili nějaký problém a nyní bude třeba nést následky.

Sedm žezel následuje po šestce, která znamená úspěch a završení. Je to také sklizeň. Sklízíme plody svého úsilí. Mě tato karta u vás dnes připadá, jakoby jste byli nuceni obhájit své úspěchy. Něco mi říká, že je třeba je uchránit, prosadit dál, nenechat je jakkoli znehodnotit.

Dnes je možný konflikt, výměna názorů, hádka, náhlá situace, která bude vyžadovat okamžité řešení.

Stáhněte se trochu z veškerého dění a nebo alespoň si vše v klidu ještě jednou promyslete. Poustevník má velkou vnitřní moudrost a dokáže si svou lucernou posvítit na správný směr. 

Určitě se vše v dobré obrátí. Nebo alespoň vyváznete bez újmy. Karta pro dnešní den vám dává velkou naději a říká, že stojíte pod šťastnou hvězdou.

Dnes máte možnost něco vytvořit. Třeba je to nějaký pracovní úkol, možná nabídka transakce, obchodu nebo spolupráce a to vše vám nabízí možnost nějakého zisku. Jak už to v Tarotu bývá, nemusí se hned jednat o zisk ve financích (ačkoliv já myslím, že ano), ale může to být i v jiné oblasti. Karta Páže mincí totiž přináší z vnějšku nějakou šanci a možnost na zisk.

Velekněžka

Tak to je moc zajímavá karta. Je to Velekněžka a mluví o vaší vysoce rozvinuté intuici. Je to zralá žena, vyspělá bytost, která je schopna vytvořit plnohodnotný vztah. Také může tato karta znamenat, že byste právě nyní měli věnovat pozornost přání vaší duše a vašeho srdce. Zároveň je tato karta ochranná, tedy zůstane nezraněn, kdo má ve výkladu Velekněžku. Vše je tedy na dobré cestě. Možná je dnes zde, abyste dali více na svou intuici a své srdce. Zkuste následovat přání své duše.

Je ve vás velká síla. Tato karta pro dnešní den o tom vypráví. Zkroťte tu šelmu a proměňte ji v beránka. Pro každého může tou šelmou být něco jiného. Vnitřní postoj a přesvědčení, názor, nějaký protějšek, osoba, situace apod. 

Zřejmě jste se Rybky chopili své šance. Karta Královna žezel je energie úspěšného pracovníka, podnikatele, vedoucího. Pro začátek května bych tedy řekla, že se vám celkem daří. Pokud vás zajímají jiné oblasti a konkrétně, podívejte se do sekcí práce, finance atd. Pro dnešek zde máte znamení této karty a to je myslím vaše energie, energie schopné osoby, která krásně úročí nabízené možnosti.

Jednou se daří, podruhé ne. Dnes nejste příliš dobře naladěni. Možná se něco přihodilo, co vás velmi rozladilo. Uvidíme, jak se věci dají do pohybu v dalších dnech.

Tady je dnes nějaká krize. Tato pětka o tom svědčí. Někdo vás podvedl? Nebo se to celé teprve chystá? Buďte tedy dnes obezřetní a nenechte se ošálit. Také sami jednejte pouze v souladu se svým svědomím, aby vás to později nemrzelo.

Ano, věřím, že jste vše dali do pořádku, protože na dnešní den jsem pro vás vyložila kartu Mírnost. To je ten můj anděl s křídly, však víte. Ten, který přináší harmonii a léčí tělo, duši a situace.

Možná to u vás dnes doma jenom kvete, protože Pohárové páže přináší rozlet. Je to svoboda, nabídka, možnost a radostná událost. Třeba se to vše spojuje v tom, že pojedete na výlet. Cesty do zahraničí jsou také možné. Ve vztazích vypovídá páže o nabídce k sňatku, smíru, lásce a nebo také o těhotenství či narození dítěte. 

Dnes se tedy nejspíš cítíte naprosto vyčerpáni. Naloženo máte na svých bedrech příliš a zdá se vám, že už takto daleko nedojdete. Pomoc zatím nepřichází. Zkuste například rozdělit své úkoly mezi více účastníků. Je třeba, abyste si odlehčili.

Nejspíš se něco přihodilo a vy nyní přemýšlíte, co dál. Situace a okolnosti nejsou zatím právě ideální a nelze se ještě zcela vydat určitým směrem. 

Také karta pro dnešní den hovoří o nějaké svízelné situaci. Dnes je vše na hlavu postavené, a nebo máte pocit, že jste uvízli v nesnázích. Možná je to vaše vina, že jste v této nezáviděníhodné pozici. Třeba se držíte špatného úsudku. 

Nepodléháte nějakým iluzím? Neklamete sami sebe? Sundejte ty růžové brýle a možná se vám vše vyjeví v pravých barvách.