Výklady

Srpen 2019

Kulatý stůl

Výklady a poselství

Ahoj všem,

tak už máme srpen 2019 a já jsem pro vás opět připravila inspiraci z karet. Jak se mi celý měsíc jeví?

Také srpen zdá se být spíše v poklidu. Z výkladů se mi nezdá, že by u některých znamení mělo dojít k náhlým zvratům k horšímu. Samozřejmě, najdou se varovnější kombinace, ale vesměs bychom si všichni měli srpen užít a čerpat dny volna jak jen to půjde.

  • Ve výkladech naleznete  denní karty, tedy každý den celý měsíc máte ode mně jednu kartu pro vaši inspiraci s výkladem. Jistě už víte, že to není pouze nějaký opsaný význam, ale pro každé znamení je karta vyložena z balíčku a všechny po celý měsíc na sebe nějakým způsobem reagují a navazují. Dá se říci, že pro každého má určitá karta v měsíci jiný význam.
  • Další co je zde pro vás připraveno jsou karty andělské a z nich jsem pro vás četla na jednotlivé týdny v měsíci. Tentokrát jsem týdenní výklady připravila jako videa.
  • Jelikož nás všechny zajímají naše vztahy a otázky kolem partnerství, zde v členské sekci naleznete rovněž výklady na tato témata a pokud vás spíše zajímá, jak to bude s penězi a financemi v daném měsíci, tak i takový odkaz zde najdete.

Klikněte tedy vlevo na odkaz „vaše poselství“ a dostanete se na členskou stránku, kde si už můžete to své znamení vyhledat.

Share this: