13. – 19. 2. 2017

Tento týden, kdy už se jak všichni doufáme konečně oteplí, přináší poselství další tři archandělé. Prvním z nich je Raziel. Tento archanděl je strážcem božích tajemství, které nám můžou být odhaleny v mezních situacích života. Za normálních okolností k tajemství nemáme přístup a neměli bychom ani žádat, aby nám bylo nějaké prozrazeno. Raziel je také patronem magie a esoteriky a může nám pomoci získat schopnost  jasnozřivosti a také nám ukáže, jak komunikovat  s našimi duchovními průvodci.

Připomíná, že pokud nalezneme klid ve své duši, také vnější okolnosti se změní. Tento týden bychom měli hledat harmonii a uchylovat se na místa, kde se cítíme sami sebou a jsme tam šťastní. Raziel ví, že to není vždy úplně možné. Každý se nemůže sebrat a odjet meditovat do hor. Ale chce nám sdělit tajemství, že i to, co si pouze představujeme a procítíme má stejný účinek, jako bychom to měli, nebo tam někde skutečně byli. Naše emoce mají obrovskou sílu a naše podvědomí lze tímto způsobem ošálit. Představte si místo, nebo situaci, která vám vyhovuje a cítíte se dobře.

Najděte si tento týden vždy nějakou chvilku a prociťte ty skvělé pocity, které máte, když si představujete své útočiště. Může to být cokoliv. Rozkvetlá louka a vy ležíte v trávě se stéblem v ústech a posloucháte přírodní koncert, který vytváří cvrčci, mušky, kobylky, vítr a šustění klasů. Nebo máte raději šum mořských vln? Proč ne. Během vteřiny můžete být třeba na Maledivách.  Nikdo na světě vám nemůže zabránit, abyste se takovým představám věnovali třeba stokrát za den. Dejte si na tento týden předsevzetí, že budete takto meditovat několikrát za den.

Sandalfon je archandělem, který nám může pomoci nastolit harmonii.  Jedním ze způsobů, jak klidu docílit, je za pomoci hudby a zvuků. Vyberte si pro tento týden nějakou úžasnou skladbu a pokud budete moct, doplňte své výlety do útočiště právě touto skladbou. Ještě že máme takové báječné věcičky, jako jsou sluchátka a naše smartphony. No není to skvělé, co všechno máme? Nevím, jak vy, ale já když si takto uteču do svého prostoru a poslouchám krásné tóny, naplňuje mě to radostí a klidem. Vždycky cítím, jak mám husí kůži a někdy mi i slzy vytrysknou. To jsou okamžiky, kdy jsme otevřeni Zdroji a přijímáme vesmírnou energii.

Všechno na světě se neustále mění i planety mají své cykly. Právě tak naše duševní rozpoložení a naše životy. To, co se nám večer zdá jako problém, může být hned druhý den vyřešeno, aniž bychom se o to nějak zasloužili. Potíže, které nás nyní sužují se za měsíc mohou ukázat jako součást procesu, který nás dovedl na novou cestu, kde budeme zase o krok blíž ke svému cíli. Neodmítejme tedy vše, co nám momentálně nevyhovuje. Kdo ví, třeba právě ta záležitost, která nám nyní připadá jako svízel, je nutná pro náš nový úhel pohledu a náš posun kupředu.

Uriel uvádí do souladu hmotu, bohatství a duchovno. Je to mocný archanděl, jehož atributem je blesk. Rovněž má na starosti vznik různých situací a důležitých momentů.  Uriela  můžeme požádat o pomoc, pokud se cítíme slabí a  bez energie, jelikož on může našemu tělu dodat sílu.  Pomáhá i v případě, že potřebujeme posílit sebedůvěru, či uskutečnit nějaké plány.

Nyní nám krásně doplňuje celé poselství na tento týden. Připomíná, že toto je pravá cesta k hojnosti. Hojnosti, která je všude kolem nás. Nejdříve jí ale musíme naplnit sami sebe. Tak jako láskou. Potom se můžeme stát magnetem a přitahovat veškerou hojnost zase zpět. Všeho je dostatek a pro všechny. Jenom si někteří sami odpírají a nedovolí si přijímat vesmírné dary. Oceňujme tedy hojnost, která je okolo nás. Buďme za ni vděčni a vesmírný zákon bude ihned reagovat tím, že nás sladí s vibracemi této hojnosti a radosti.

Také není tento týden úplně vyloučeno, že možná někteří z nás skutečně něco hodnotného získají. Ano, mohou to být i takové dary, jako finanční hojnost, nebo jiné skvělé věci. Těšme se tedy na nový týden ve víře, že nás může něco neočekávaně a skvěle překvapit.


Útočiště, planetární cykly, hojnost