20. – 26. 2. 2017

Nový týden je před námi a proto jsem opět vzala do rukou karty andělů Atlantidy, abych nahlédla do jejich dalších poselství. Přichází  Haniel,  anděl lásky a věrnosti a také čistoty duše. Možná, že někteří potkali novou lásku, nebo teprve začínají s novým vztahem. Ten může být skoro v plenkách, ale také se může jednat o vztah stávající, ve kterém již nějakou dobu žijete.

Pro některé se tedy toto poselství bude týkat vztahů

Ti, kteří žijí v trvalém vztahu, by se měli tento týden zaměřit na to, aby usilovali o harmonii a pracovali na tom, aby vztah neskomíral. Je možné, že se objevili nějaké potíže, nevyjasněné záležitosti, nevyřčená slova. Možná je i něco, co před svým protějškem skrýváte a bojíte se odkrýt celou pravdu. Máte z toho potom  špatný pocit a o harmonickém soužití nemůže být ani řeč. Tento týden máte možnost vše si vyříkat a dle Haniela je správný čas to udělat. Nenechte svého partnera již tápat a vytvářet si nějaké domněnky. V klidu si sedněte a vše si vyříkejte. Pokud se někdo provinil, právě nyní je čas odpustit.

Pro ty z vás, kteří se vztahem teprve začínáte je Hanielovo poselství ve znamení vytrvalosti. Možná jste si vyhlédli protějšek, na kterém vám velice záleží, ale zatím jste se nedostali dál. Zkuste ve svém úsilí vytrvat. Druhý archanděl Jofiel vám k tomu může pomoci a to tím, že připomíná nutnost očistit nejdříve sami sebe. Pokud se cítíte zatrpklí z předešlých zkušeností, nebo jste v minulosti ohledně vztahů něco pokazili, možná se nyní obáváte vyložit karty a jít do nového vztahu naplno. Je třeba ale toto jednou provždy uzavřít. Co se stalo, stalo se. To nebyla chyba. Bylo jen vaše momentální rozhodnutí a ta nejsou ani špatná, ani dobrá. Jenom jste si vybrali svou paralelní realitu. Už se netrestejte, odpusťte si a vydejte se novým směrem.

Archanděl Gabriel vám posílá příslib, že pokud se vám podaří vytrvat ve svém úsilí a zbavit se minulosti ve své mysli, obdaruje vás klidem a harmonií. Jeho bílé světlo má mocnou sílu a navíc je to boží posel a patron rodiček. Kdo ví, možná se vám podaří harmonizovat stávající i nové vztahy do takové míry, že by někteří mohli v nejbližších měsících získat dar v podobě početí nového života.

Vytrvalost je nyní důležitá

Pro ostatní, kteří v současné době žádné partnerské záležitosti neřeší je poselství v trochu jiném duchu. Pokud jste v minulých dnech začali s něčím novým, možná jste zjistili, že pokračovat nebude tak jednoduché. Může se jednat o cokoliv.  Ve všem, co budete v novém týdnu dělat, byste se měli zaměřit na svou vytrvalost. Zkuste sami sebe namotivovat a vybičovat se k vyšším výkonům. Pracujte na posílení svého sebevědomí a věřte si.

Možná jste už nějaký projekt posledně začali, ale nedotáhli ho do konce. Nyní si říkáte, že z toho nejspíš stejně nic nebude, jelikož se vám to ani posledně nepodařilo. Ale Jofiel právě vám připomíná, že je nutné takovou minulost opustit. Už na to nemyslete a nepodceňujte se . Každý dělá chyby a ty jsou tu proto, abychom se z nich poučili. Odpusťte si a kráčejte dál. Kdyby nebylo minulých činů, nebyli bychom tam, kde jsme nyní. Pokud uvíznete na mrtvém bodě, je to právě Jofiel, který vám může pomoci tím, že vás navede k novým řešením a nápadům. Je mistrem v pomoci nalézt řešení i v situacích, které se nám zdají neřešitelné.

Další z možných výkladů, které mi sem přichází je to, že někteří pracují na určitém projektu (opět to může být cokoliv, nový vztah, kariéra, stavba, kniha, diplomka, zkrátka cokoliv, čím se tento týden budete zabývat) a z nějakého důvodu nevíte , jak dál. Zůstali jste trčet v nějakém bodě a nedokážete nalézt směr k pokračování. I zde může Jofiel zasáhnout a poradit vám nové řešení. Zkuste ho jen požádat. Stačí svými slovy, tak jako když se bavíte se svým přítelem. A až k vám doputuje odpověď, která přijde vždycky, bude buď ve vašich snech, nebo prostřednictvím symbolu či vám někdo něco sdělí a vy v momentě zjistíte, že právě to je vaše řešení.

Harmonie

To vše vás může nadcházející týden dovést do harmonického stavu. Ať už se bude jednat o vaše nově uspořádané partnerské vztahy, nebo nějaké rodinné a mezilidské a nebo zapracujete sami na své vůli a něco nevzdáte hned v počátku, máte nyní možnost zakusit opravdu pocit zadostiučinění a harmonického bytí.

Síla vůle, odpuštění, harmonie