27. 2. – 5. 3. 2017

Zajímá vás předpověď z andělských karet na další týden? Tak zde ji máte. Já už nyní vidím, že to, co se začalo v minulém týdnu, bude nyní pokračovat a pro mnohé bude následující týden opět o vztazích.

Mám velikou radost, že v příštím týdnu už píšeme trojku, jelikož  miluji jaro a léto a nyní jsme ke sluníčku zase blíž. A kteří archandělé nám přichází tentokrát sdělit svá poselství?

Tak jako v minulém týdnu, opět přichází Haniel, anděl lásky a věrnosti. Láska a partnerství budou tedy i v následujícím týdnu pro mnohé ústředním tématem. S ním přichází ještě archanděl Samanel, který je spojován s Rájem, Adamem a Evou. Je to krásný anděl, který má dokonalý vzhled a jeho krása je nevýslovná. Že bychom potkali nějakého pana Božského nebo paní Božskou?

Na některé z vás tedy v příštím týdnu opravdu nejspíš čeká  významné  setkání. Může se jednat o to, že potkáte novou lásku. Klidně se může stát, že bude na první pohled. Zázraky se dějí a vy se můžete zamilovat tak rychle, jako když šlehne blesk z čistého nebe. Bude to zkrátka něco nového a důležitého. Jelikož všichni andělé, kteří pro nás mají poselství na příští týden jsou nějak spojeni s láskou a partnerstvím, myslím, že nyní je pravý čas na vytváření úspěšných vztahů.

Také Cafkiel, který předpovídá možnost romantického zážitku je andělem, který nám může pomoci s našimi vztahy a láskou. Zkuste si občas přeříkat jeho jméno a možná dostanete skvělý nápad, který vás přivede blíž k vaší polovičce.

Zamilovat se můžeme i v důchodovém věku, tedy i starší ročníky mohou potkat osobu, se kterou si dokonale porozumí. Energie, které zde na příští týden vidím, se budou točit  hlavně kolem lásky, zamilovanosti a slibných začátků. Ovšem ani ti, kteří žijí ve svazku se svým protějškem nemusí přijít zkrátka.

Vždyť každý má možnost koupit cestou domů krásnou růži a pozvat partnerku na romantickou večeři. Také  zadané ženy překvapí svého miláčka vstřícným krokem, když mu uvaří oblíbené jídlo, nebo … no, dámy, však vy víte, jak ho udělat šťastným.

To poselství, na které se nyní dívám přímo jiskří láskou a slibuje možnost kouzelného setkání.

Buďte tedy v příštím týdnu ve střehu a mějte otevřené oči. Možná se začne úplně nová kapitola vašeho života, protože  je zde velká naděje, že ta pravá láska si konečně našla cestu i k vám. Kruh se uzavře, váhy budou vyrovnané a vaše spřízněná duše se s vámi spojí.

Tak naplňme nyní naše srdce láskou a obdarujme jí všechno kolem nás. Potom budeme sami tím magnetem, díky němuž si přitáhneme něco úžasného.

 

Láska, romance
Láska, romance