Náhodné poselství k úplňku

Dnes mi tak přišlo, udělat náhodný výklad k tomuto po-úplňkovému času. První karta, která mi doslova vypadla z ruky je Osm pohárů. Když se podíváme na ty ostatní, které jsem postupně vyložila, na všech postavy někam odchází. Všechny směřují doprava.

Zdá se, že nyní, tak jako započne ubývání měsíce, tak z našich životů bude cosi odcházet. Pohárová osma je karta odchodů a mě se to jeví tak, že odejde něco, co jsme dlouho buď nedokázali sami propustit, anebo se nás to z nějakého důvodu dlouho drželo. Tady mi přichází na mysl téma zdraví a nemoci. Těm, kteří se potýkali s nějakými zdravotními neduhy se nyní dostává pomoci a konečně se tělo i duše začne uzdravovat.

Karta Páže pohárů je symbolem nového začátku a svobody. Osvobodit se tedy může tělo z nepříznivých stavů, situací a rovněž duše, srdce a mysl z nevhodných programů a přesvědčení. Šestka mincí zde představuje pomoc, které se nám dostane, ať už to bude hmatatelné a na fyzické úrovni, nebo změnou okolností, štěstíčkem, které se „unaví“ a kápne nám do noty. Na obrázku jsou též váhy, které je třeba mít v rovnováze a o tomto právě poselství vypovídá.

Rovnováha, které bude dosaženo je klíčovým slovem tohoto poselství

Odejít od nás mohou i další negativně vnímané záležitosti. Určitě si nemyslím, že by mělo odcházet to dobré, to co ve svém životě vítáme. Karty, které vyšly představují odchody a odklon právě toho, co nám nesvědčilo. Je tady velká šance se osvobodit a volně dýchat.

Nakonec zde Rytíř holí představuje sílu a vitalitu, akci, ohnivý živel a vášeň. Je to jako probuzení, nebo znovuzrození. Jakoby nám někdo vlil novou krev do žil, kdy celé tělo zaplaví životodárná míza, která bude mocným energetickým pohonem.