Poznejte svůj osud

Milí přátelé, karty Tarotu jsou úžasným průvodcem v našem životě. Mnohdy se ptáte, co vás čeká a nemine. Já vždy odpovídám, že budoucnost není daná, ale záleží na nás samotných, jak se rozhodneme, jak se chováme, jaké máme programy a přesvědčení. To celé potom následně vede k odrazu v naší realitě. Jsme to my, kdo určujeme směr našeho života.

Je pravda, že něco je tak zakořeněné, že se to pro nás stává nevyhnutelné. Dalším důvodem, kdy se nám něco děje a my nevíme proč může být též smlouva naší duše. V tomto případě je třeba zrušit tyto sliby jednoznačným prohlášením, které provedete pokud možno při nějakém vašem rituálu. Nemusí to být nic náročného, úplně postačí, když si pomůcky, prostředí a způsob zvolíte sami tak, jak vám to bude vyhovovat.

Karty tedy mohou ukázat, kam za současných okolností a podmínek směřujete. Ovšem musím zdůraznit, že i zde je vše ve vašich rukou a také tuto předpověď můžete sami vlastní vůlí změnit.

Karmický výklad

Připravila jsem nový typ výkladu, kde není třeba pokládat otázky, ale podíváme se na vaši:

  1. minulost
  2. přítomnost
  3. budoucnost

K tomu ještě podrobíme rozboru aspekty, které můžete ovlivnit, podíváme se, co ovlivnit nelze a v minulosti nešlo a protože je to výklad karmický, tak se také podíváme na to, co vás čeká OSUDOVĚ.

Zjistit více