Energie Lenormand 20.3.2020

Pokračuji v „čtení“ energií z karet Lenormand na tyto dny, kdy všichni zažíváme omezení a obavy o další vývoj celé situace. Pravda, také já se někdy nechám na chvilku ovládnout těmito obavami a zejména když čtu palcové titulky na internetu. Ale potom to raději vypnu a vnímám přítomný okamžik. Například jaro! To bylo ale krásné počasí v sobotu. A zaznamenali jste jak voní po ránu vzduch a ptáci rozehrávají svůj koncert? Je čas na vděčnost a vyzdvižení všeho dobrého co máme.

Lenormand 20. 3.

Další nepříjemné zprávy k nám míří a je třeba se s nimi srovnat. Jistoty jsou narušeny a zasaženy. Je zde vidět postupné rozkládání. Něco nahlodává a škodí. Měsíc je jako temná noc duše, kdy pomyslné myšky ničí drahocenné. Zdá se ale, že autorita, což zde chápu např. jako naši vládu dokáže dělat správná rozhodnutí ve prospěch nás všech. Kromě zpráv, které nejsou příznivé přichází  i další, které jsou v podobě vhodných a konstruktivních řešení. V tomto výkladu vidím hodně úlohu autority a opravdu spíše pozitivním směrem.

Vidím zde opět apel na jednotnost a odpovědnost a též vnímám, že toto méně příznivé období je krátkodobé. Nevím jak přesně napsat to, co ke mně karty vysílají, ale jednoduše to celé nebude trvat dlouho a o tom vypovídal i minulý výklad.

To, co již nebude potřebné se zhroutí, ale Páže žezel přichází s novými možnostmi. Možná spoustu lidí přehodnotí svoje dosavadní počínání a připraví se na svůj restart. Je to velká příležitost pro každého, kdo s tím bude rezonovat. Možná to zpočátku nebude úplně procházka po mechu, ale Mág je tady pro každého, kdo bude vnímat jeho vibrace. Ta cesta bude ozářená Sluncem, které rozdává své životodárné teplo a Blázen jakoby otevíral novou kapitolu a zval na cestu všechny rozhodnuté.