6. 3. – 12. 3. 2017

Pro tento týden mám veselé a hravé poselství od andělských karet.  Sám archanděl Michael nám chce připomenout a doporučit, abychom uvěřili, že opravdu může existovat i něco jiného než to, co vidíme, slyšíme, nebo si na to můžeme sáhnout.

Měli bychom probudit svou intuici a otevřít svá srdce. Pojďme tedy tento týden vstříc zázrakům, které se mohou komukoliv a kdykoliv přihodit.

Možná zůstaneme doslova s otevřenými ústy, až se před našima očima vyjeví nějaký ten úžasný okamžik.

Také Sandalfon nás pro tento týden upozorňuje, že ne vše, co se nám děje sami řídíme. Jsou záležitosti, které žijí svým vlastním životem. Mění se, vyvíjí se, dozrávají  a směřují k nějakému cíli. Konečný výsledek se nám potom ukáže, až bude ten pravý čas. Něco zkrátka roste pod povrchem, aniž bychom se sami nějak přičinili.

A to je myslím dobře.

Nemusíme přece stále o všem vědět, něco řešit, nad vším mít kontrolu a každou chvíli se něčím zatěžovat.

Některé věci se prostě mohou vyřešit samy od sebe a to dokonce takovým způsobem, jaký bychom sami nikdy nevymysleli. Zkusme tedy pouze jen požádat o pomoc Vesmír a předat mu své starosti. Pokud uvěříme, že tím jsou již vyřízené, možná nás výsledek okouzlí a přinese nám velikou radost.

Radost nám totiž nyní přináší Jofiel a já věřím, že mnozí prožijí tento týden právě v radosti. Přichází mi sem totiž další zprávy o tom, že někteří z nás  mohou tento týden zažít něco velmi povznášejícího. Cokoliv tedy, co vás okouzlí se může nyní přihodit.

  1. Potkáte lásku?
  2. To, v co jste již nedoufali k vám najednou přijde?
  3. To, co se jevilo jako zkáza se nakonec „nějak“ vyřeší a výsledek je dokonce pro vás prospěšný?
  4. To, co jste už dlouho hledali se nakonec znenadání objeví?
  5. To, co jste si mysleli bylo mylné a ukáže se, že je vše jinak? A že je to skvělé?

Tak toto vše se může tento týden stát a já myslím, že se máme na co těšit. Pokud uvěříme, můžeme i my pozvat zázraky a kouzla k sobě domů.

Poselství na týden
Karty na týden