Výklad na týden 11. – 17. 5. 2020

Když se podívám na karty s poselstvím na tento týden, vidím 2 oblasti.

Řekla bych, že ta první bude oblast lásky, partnerství a ta druhá se točí okolo financí a materiálních záležitostí. Bohužel se mi nejeví ani jedna v pozitivním duchu, protože máme hodně zastoupené mečové karty a krizovou „pětku“.

Nová setkání, která se jeví jako slibná, mohou být vzápětí nějakým nešťastným vlivem zničena.  Jde o to, že bude třeba se nějak rozhodnout a mě to trochu přijde, jako „dát vztahu šanci“, nebo nedat. Jestli uděláte dobře, když vztah začnete rozvíjet nebo ne, karty neříkají, ale dle kombinace to může být tak, že odmítnete nový vztah a potom budete litovat, nebo naopak přijmete nabídku a potom budete litovat, protože přijde zklamání.

Také pro stávající páry mohou tyto karty představovat např. výzvu ke smíru, návrh k urovnání nevraživých vztahů a také zde je třeba zhodnotit danou situaci a správně se rozhodnout. Pohárová pětka mi zde přijde skoro jako ve známém rčení „plakat nad rozlitým vínem“, tudíž bych se spíše přikláněla k varování před ukvapeným jednáním. Vše si tedy dobře promyslete a klidně si dejte s verdiktem na čas.

Druhá oblast je stabilita, finance, zajištění a ani zde to není nijak růžové. Hrozí tady narušení, konce a totální debakly. Mečová desítka s trojkou mají jasná poselství. Také projekty a cíle, které jsou už téměř dokončeny a vy si od nich slibujete velký přínos se mohou zvrtnout a budete muset začít opět od začátku.

Ale nevěšte hlavu, protože vždycky můžete začít znovu a jinak, nebo dokonce lépe 🙂