Karty na týden 20. – 26. 3. 2017

Nový týden je zde a já jsem moc ráda, že mohu konečně dokončit nové poselství. Je totiž velice nadějné a cítím z něj silnou pozitivní energii. Archanděl Jofiel, nám všeobecně tento týden pomůže v situacích, kdy si nevíme rady a nedokážeme nalézt to správné řešení.

Může se jednat o jakoukoliv situaci. Pracovní a podnikatelské oříšky, něco okolo financí, nebo určitá nedořešená věc v oblasti mezilidských vztahů.

Jofiel probouzí naši intuici a moudrost, kterou máme ve svém nitru, aby nám tak pomohl nalézt nejvhodnější cestu, která nás posune zase dál. Někteří tedy v tomto týdnu konečně:

Naleznou zakopanou sekyru, objeví jádro pudla, zjistí, kde ho bota tlačí, nebo  odhalí svůj osobní Svatý Grál

Pokud jste uvízli na nějakém bodě, zkuste tedy požádat Jofiela o pomoc. Můžete si k tomu pustit krásnou ambientní skladbu a posílit tak klid ve své duši, aby se vám lépe dařilo spojit s tímto duchovním průvodcem.

Jofiel je totiž jedním z 12 archandělů Atlantidy, kteří právě díky účinkům světla, zvuků a vibrací působili na lid ve Zlatém věku a ti žili šťastně a blaženě.

S objevením vašeho řešení by se také tento týden měla dostavit obrovská radost a spokojenost. Netrapte se však, pokud se vám zpočátku žádné nové dveře hned neotevřou. Zklidněte se, požádejte a postupujte s důvěrou, že vše je již hotové, vyřešené a je jen otázka času, kdy se to objeví.

Pro některé budou v tomto týdnu opět na prvním místě vztahy a to zejména

Láska a romantika

I zde se může projevit poselství Jofiela, kdy si možná dodáte odvahu a konečně oslovíte toho, na kom vám záleží. Možná potom prožijete báječný víkend se svým partnerem, a nebo si po delší době svůj vztah upevníte a zpečetíte nějakou úžasnou romantickou událostí.

K tomu mi ještě přichází další rada, a to, že pokud budete v tomto týdnu skutečně  řešit nějaké záležitosti okolo lásky a zamilovanosti, nejlepší bude, když k tomu nyní přistoupíte s lehkostí, radostně a hravě jako ten delfínek na obrázku a všechny cesty a možnosti se vám potom snáze odhalí.

Michael připomíná, že si máme uvědomit svou sílu a přijmout univerzální moudrost

V praxi to znamená, že každý má svou duchovní suverenitu a pokud dovolíme našemu srdci, aby nám ukázalo směr a nebudeme vše jen urputně řešit z pohledu rozumu, obnovíme tak svou moc tvořitele vlastní reality.

Nebuďte tedy smutní

a dovolte si tento týden prožít bezstarostně. Zákon přitažlivosti je totiž neúprosný a funguje vždy a za všech okolností. Pokud si něco přejete, musíte to nejdříve procítit a mít odpovídající emoce a tím to stvoříte ve svém vibračním světě. No a pokud si takové vyšší vibrace po nějakou dobu udržíte, nic nebrání tomu, aby se to vaše přání posléze i zhmotnilo.

Poselství andělských karet
Týden 20. – 26. 3. 2017