27. 3 -2. 4. 2017

Tak já myslím, že tento týden bude pokračovat v příjemném duchu a neměla by většinu potkat žádná obávaná událost, nebo snad dokonce nějaká katastrofa. Začalo nám jaro a to často lidé bývají po zimě unavení. Slunce bylo málo, mrazy nás pěkně potrápily a celé to období krátkých dnů a chladných nocí už bylo moc dlouhé a nevím jak vy, ale já jsem nadšená, že se příroda začíná pomalu probouzet.

Mé poselství na tento týden s nastupujícím jarem souvisí, jelikož  budeme potřebovat nabrat po zimě novou sílu.

Pracujte na očistě

Archanděl Rafael nám doporučuje, abychom podstoupili očistu svého organizmu. Na místě bude jistě úprava jídelníčku v podobě nějaké diety. Určitě bude dobré, když si začneme všímat, co vlastně konzumujeme. Někdy se naládujeme čímkoliv, co je právě po ruce a na to bychom si měli dát pozor.

Sledovat složení potravin, vybírat si, co si vložíme do nákupního košíku a posléze si jídlo také s láskou připravit bude jistě ta nejlepší cesta, jak si ozdravit tělo. Dobré bude, když se potom také zaměříme na to, jak vlastně jíme. Pokud nás neustále vyrušuje zvonící mobil, rozptylují negativní zprávy v televizi, nebo cokoliv jiného narušuje naše stolování, není to dobré a naše tělo tím trpí.

Nejen na stravu bychom se však nyní měli zaměřit, ale také na duševní hygienu.

Potíže, problémy a z toho pramenící negativní myšlenky otravují naše tělo a měli bychom s nimi skoncovat.

V tomto týdnu se zaměřte na svoje aktivity. Zajděte si například do divadla, nebo na pěkný film do kina a určitě se vyhýbejte médiím a zejména jejich negativním zprávám (určitě to půjde, dívejte se například na Animal Planet 🙂 a celkově se snažte pobývat tam a dělat jen to, co vás činí šťastnými a kde je vám dobře.

Já vím, že to vždy není možné, ale můžete zkusit nějakou meditaci, při které si vytvoříte ochranné světlo kolem sebe, uzavřete si auru, aby se vás to, co by vám mohlo škodit nedotklo.

Nyní je krásné počasí, takže sundejte jízdní kola s háků, nebo je vyvezte z garáží a sklepů a vydejte se opět na svou trasu, protože právě pobyt v přírodě má na nás všechny ty nejsilnější pozitivní účinky.

Udělejte si radost

Opět jsem vyložila kartu anděla Jofiela a to Radost. Ano, pokračujeme z minulého týdne, kdy buď nám skutečně nyní něco radost udělá, nebo se budeme snažit tu radost způsobovat nejenom sobě, ale také ostatním. Já vím, že to je někdy těžké a marně hledáme, z čeho bychom se měli radovat. Ale to je jen zdánlivé a věřím, že každý může ve svém životě nalézt něco, za co by mohl být vděčný a co může ocenit.

Vždycky přece může být hůř

Možná, že právě tím, že se tento týden soustředíme na sebe, na to své očištění, uděláme si pořádek v mysli, ve stravě, ve vztazích, v bytě, na dvorku … a všude tam, kde cítíme, že to není podle našich představ, tak právě tím se nám uleví a to samo o sobě v nás radost probudí.

Najděte si klidné místo

Nemusí se hned jednat o pláž někde v Karibiku, ale může to být příjemné odpoledne na chatě, zahradě, v zoologické zahradě, s přáteli u dobrého vínka, nebo zkrátka třeba jen doma s knihou či s partnerem u dobré večeře.

Pokud se tento týden budeme uchylovat právě tam, kde je nám dobře, kde na nás nic a nikdo neútočí a kde můžeme relaxovat a čerpat energii, bude to místo naším útočištěm a my zde načerpáme novou sílu, kterou všichni tolik potřebujeme.

Toto je poselství od Raziela

Klidné místo bude pro nás momentálně to pravé. Můžeme se zkusit zamyslet, co nás tíží a popřemýšlet, jestli jsme si toho na sebe nenaložili příliš. Pokud se uvolníme a odpočineme si, je docela možné, že sami zažijeme ten Aha moment, kdy nám dojde, že některé věci nemusíme vůbec dělat, nemusíme být u všeho a není třeba, abychom všechno řešili.

Přeji všem krásný a klidný týden a báječný začátek jara

Radost a očista
Týden 27. 3. – 2. 4. 2017