3. – 9. 4. 2017

Pro tento týden mám pro všechny poselství mocných archandělů, jako je Michael a Gabriel. Ten první je nazýván kosmickým vůdcem a druhý je anděl zvěstovatel. V minulém týdnu nám karty doporučovaly pracovat na své očistě. Jelikož jsou tato poselství velmi duchovní a týkají se zejména našich srdcí, měli jsme se zaměřit hlavně na naši duši a tělo, které je třeba po zimním období uvést do harmonie.

Nyní nám všechno v přírodě vychází vstříc a podporuje náš záměr ozdravit svá těla a mysl. Konečně se okolí zazelenalo a na stromech už rozkvetly kvítky. Nevím jak u vás, ale já kolem takové růžové aleje procházím a je to velice krásný pohled. Také zpěv ptáků, který mě  ráno doprovází je pastvou pro moje uši a já ho vnímám a dělá mi radost.

To vše nás totiž krásně směřuje k tomu, abychom se nesoustředili  na sebe, jako na člověka v určité sociální roli (matka, dcera, učitel, ředitel, uklízečka …), ani na své ego, ale abychom si vzpomněli, kdo vlastně jsme.  Jde o určité

Sebeuvědomění

My nejsme ti, jejichž role nám byly přiděleny a které každý den hrajeme. Jsme čisté a nesmrtelné vědomí, které je nyní v této tělesné schránce. Tak jako my, i všichni ostatní lidé okolo nás jsou jedinečné duše a všichni jsme propojeni a na jedné lodi. Toto uvědomění nám pomáhá přijmout univerzální moudrost a využívat sílu Zdroje. To, co zde na Zemi předvádíme, je pouze hra, které se stále dokola účastníme. Jsme tak zvyklí, tak nás to naučili a nakonec, vždyť to ani jinak nejde. Mnozí jsou jako ten křeček, který odnikud nikam běhá ve svém kolečku 🙂

Ono je opravdu někdy těžké milovat bližního, když vám např. zlý soused neustále otravuje život zlomyslnostmi, nebo se kolega, o němž víte, že vás neskutečně pomlouvá  tlačí na vaší židli a nebo když … takových příkladů bych mohla vypsat třeba tisíc, tak v takových situacích je těžké zůstat v klidu a ještě nedejbože mít ten protějšek rád.

Jenomže to je jediná cesta, jak se osvobodit a jak najít klid. Právě to, že si uvědomíme kdo všichni vlastně jsme, nám může pomoci vymanit se z neustálých žabomyších válek, z nekonečného pachtění a zbytečného snažení.

Láska

Ta je tím pravým klíčem. Někde jsem četla, že v situaci, kdy na vás někdo vystartuje a nechová se k vám hezky se nemáme nechat strhnout na jeho stranu tím, že zaujmeme tutéž bojovou pozici. To nás velmi vyčerpá a mnohdy to nikam nevede. Naopak bychom se měli zaměřit právě na lásku.

Je to zvláštní, já vím, ale zkuste si ve chvíli, kdy na vás např. šéf útočí, nebo dokonce řve začít v duchu opakovat slovo Láska. Možná vám to připadá úsměvné, ale skutečně to funguje. Prostě se uklidněte a vysílejte k té osobě nekonečnou lásku. Zavolejte si na pomoc právě Michaela a vizualizujte si nejen sebe, ale celé okolí (místnost, ulici atd.) i toho člověka naproti vám, jak se zalévá bílým světlem.

Je mi jasné, že to mnohým bude dělat velké potíže. Jak říká J. Dušek, uklidnit se v podobné situaci je úkol přetěžký i pro zkušeného jogína, ale je třeba se o to alespoň pokusit a potom sami uvidíte, co se bude dít.

Když se nám podaří napojit se na Zdroj, vytvoříme si kolem sebe bezpečné prostředí. Každou vteřinu se rozhodujeme, jakou realitu si vytváříme. Těch možností je nespočetně a my vždy stojíme na startovní čáře a máme možnost ovlivnit, jak se situace bude vyvíjet dál.

Máme schopnost vytvořit si kolem sebe bezpečné prostředí a to právě tím, jak se rozhodujeme, jak myslíme  a v jakých vibracích se právě nacházíme.

Jestliže jsme tedy zapracovali na očistě a zklidnili svou mysl, můžou k nám začít proudit nové a vznešenější myšlenky, které nás posunou zase blíž k našemu cíli. Každý si nosí v srdci svá přání, touhy a sny. Mnohdy nám ale k jejich splnění a uskutečnění chybí ten pravý impuls. Když se ale takto sladíme se Zdrojem, jedinečná inspirace může přijít i k nám.

Víkendové poselství z karet Jednorožců, které jsem poslala na facebook stránku také hovořilo o osvobození. I nyní, když jsem vyložila na tento týden, vypadla mi z rukou karta, která nám říká to samé. Nyní máme pracovat na tom, abychom se osvobodili nejen z nevyhovujících situací a stavů, ale zároveň zapracovali na skutečné svobodě vlastní duše.

Svoboda

Překážky, které nám stojí v cestě jsou naše vlastní bariéry a omezení, které jsme si sami vytvořili. Naše přesvědčení nás drží ve vymezeném prostoru a my se nemůžeme posunout ani o píď dál.

Zažíváme stále stejné scénáře a čelíme neustále podobným nepříjemnostem. Je to proto, že naše frekvence a  emoční nastavení jsou stále tytéž a není možné, abychom se za těchto okolností přesunuli jinam.

Ale jak z toho kruhu ven? Odpověď je jednoduchá:

Změňte sebe

Změňte svá zaměření, svá přesvědčení, své vibrace a svou frekvenci, na které nepřetržitě vysíláte signály do celého vesmíru.

Někteří už vědí, o čem je řeč a jiní alespoň tuší, o co se jedná. Já si ale myslím, že nikdo nepotřebuje jakékoliv vedení, spoustu načtených knih a mouder, nebo snad dokonce duchovního učitele. Každý přece má svou intuici a Vyšší já a pokud necháme promluvit svá srdce a svou duši, odpovědi a vedení tak můžeme naleznout právě sami u sebe.

Podmínkou je však toto uvědomění, klidná mysl a láska nejen k druhým bytostem, ale zejména láska k sobě samému.

Karty na týden 3.-9.4.2017
Karty na týden 3.-9.4.2017