17. – 23. 4. 2017

V tomto týdnu bychom si měli mimo jiné prověřit naše vztahy. Myslím, že je to jedna z důležitých oblastí našeho života, ke které chtějí Gabriel a Uriel obrátit naši pozornost.

Tentokrát to ale nejsou vztahy partnerské a romantické, ale budeme se zaměřovat na vztahy mezilidské. Archandělé Atlantidy prostřednictvím karet říkají, že

nyní je ten správný čas, kdy můžeme urovnat spory a nedorozumění

Vždyť kolik máme v dospělosti přátel? Když jsme byly dětmi, tak pro většinu z nás bylo mnohem jednodušší  nacházet si  kamarády. Nyní, když jsme vyrostli, jsme již opatrní, nikomu moc nevěříme a pokud nemáme nějaké ty skalní parťáky ještě z dětství, tak na pracovišti, nebo jen tak na dovolené si opravdového přítele či přítelkyni najdeme jen výjimečně. Myslím, že je dost lidí, kterým zkrátka chybí pravé

Přátelství

a to je veliká škoda a smůla. Pokud ale někoho takového máte, věnujte mu tento týden svůj drahocenný čas. Nezapomeňte na něj jestliže má např. narozeniny, tak mu popřejte a můžete mu věnovat i nějaký pěkný dáreček.

Nemusíte ale hned něco kupovat, stačí cokoliv, co mu(jí) připomene, že na něj myslíte a je vám ctí, že je to váš přítel, nebo přítelkyně. Také můžete kamaráda  pozvat někam na pěkné místo. To je jedno kam, každý jistě má svá vybraná místa, kam rád chodí, ať už je to kino, divadlo, sportovní hala, nebo třeba i hospůdka.

Mít věrného přítele je vzácnost, tak si ho nebo ji hýčkejte a buďte šťastní, že jste byli takto obdarováni

Poselství dále říká, že v případě, že jste se s kamarádem nepohodli, máte mezi sebou  rozepře a nevyjasněné záležitosti, můžete se právě tento týden usmířit.

Možná vás ten druhý nějak zklamal, rozčílil, nebo udělal jen něco, co vás naštvalo a vy s ním teď nechcete komunikovat. Ale andělé vám radí, že pokud je ten váš přítel či přítelkyně člověk, kterému můžete věřit a je pro vás důležitý, tak nyní přichází na řadu

Odpuštění

Sami nejlépe budete vědět, kdo na vaše vstřícné gesto čeká a koho byste neměli ze svého života nechat odejít. Ptejte se svého nitra a řiďte se srdcem. To vám nejlépe ukáže správný směr.

Na celé poselství se také můžeme podívat ještě z jiného úhlu. Možná jste příliš tvrdí sami k sobě. Nic si neodpustíte a nebo naopak se příliš zanedbáváte. Netrestejte se už tolik a dovolte si jen tak BÝT.

Nemusíte se vždy a ve všem ukázat jako dokonalé bytosti. Dokonalí už jsme všichni a nic nám nechybí.

Odpouštějte sami sobě, protože archanděl Gabriel je vám nablízku a vzkazuje vám, že můžete opět roztáhnout křídla a užívat života tak, jak potřebujete. Mějte rádi zejména sami sebe, protože jen dostatek sebelásky z nás dělá vyrovnané osobnosti. Pokud máme v srdci dost lásky sami pro sebe, můžeme jí potom obdarovat i ostatní.  Vaše

Intuice

je opět ten důležitý bod, od kterého se můžete odrazit. Jen tam naleznete vedení, které potřebujete. Najděte si klidné místo a setrvávejte tam tak dlouho, jak budete potřebovat a jak to bude možné. V klidu a tichu, sami se sebou objevíte nové možnosti pro vaše další bytí na tomto světě.

Poselství na 17.-23.4.2017
Poselství na 17.-23.4.2017