FAQ

Jak se orientovat na těchto stránkách

Na úvodní stránce webu se zobrazují nejnovější příspěvky. Vždy, když se při procházení webu chcete na tuto úvodní stránku vrátit, klikněte na logo webu „Poselství Tarotu“.

V pravém oddílu webu jsou odkazy, základní informace a další menu. Naleznete zde rubriky, nejnovější příspěvky a další.

Horní menu odkazuje na určité stránky, které obsahují statický obsah a informace.

Registrace

Na těchto stránkách máte také možnost se registrovat. Registrovaný uživatel si může zvolit Avatar ke svým komentářům a rovněž tak může měnit své heslo, nastavení vzhledu a editovat své příspěvky. Registraci naleznete vpravo v základních informacích. Zadáte vaše přihlašovací údaje a bude vám zaslán  mail pro potvrzení. Zde už je potom jen třeba potvrdit link a je hotovo.

Poradna tarotu

Na webu je spuštěna poradna Tarotu, kde budu odpovídat na Vaše dotazy. Poradna je zdarma. Dotazy pište do komentářů. Odpovím pokud možno na všechny dotazy, na některé s malým zpožděním. Nereaguji tedy ihned, někdy to není v mých silách. Volte jednoduché otázky. Odpovídám většinou pouze na Váš 1 dotaz. Na podrobnější předpovědi volte Objednávky výkladu v horním menu.

Snažím se dát takovou první odpověď, nějaký směr a vedení, které pro vás čtu z karet. Myslím, že takto je to vyrovnané a já to udělám ráda zdarma. Jestliže Vám ale takový jednoduchý vhled karet nestačí, nežádejte mně prosím o další náhledy a doplňující odpovědi. To už není vyrovnané, a je třeba za můj čas, vynaloženou energii a kvalitní práci zaplatit. Děkuji, že to chápete.

 

Objednávky výkladu

Na stránkách je možnost si objednat různé výklady, Tarot horoskop, návody k čištění čaker, věštby atd. Postupně budou nabídky zveřejněny. V horním menu Objednávky výkladu naleznete všechny informace.

Avatary

Registrovaný uživatel má možnost si zvolit osobní avatar ke svým příspěvkům. Ten je třeba si vygenerovat na stránkách Gravatar.com

Zde najdete návod a takto vytvořený avatar se bude zobrazovat u všech Vašich příspěvků. Musíte zadat stejnou mailovou adresu, jakou jste použili zde při registraci.