Poselství na finance 2017

Toto je poselství Tarotových karet, které jsem pro Vás připravila za pomoci karetní sady Rider Waite. Jedná se o obecné poselství pro ty z vás, kteří jste vyplnili formulář a to samo o sobě už znamená, že k vám tato zpráva měla přilétnout.

Otázka zněla, jaký bude obraz finanční stránky pro většinu z nás v první polovině roku 2017 a zde je odpověď:

Poselství na finance v 1. polovině roku 2017

Zdá se, že Nový rok se ohledně financí vyvíjí poměrně slibně. V tuto chvíli mám možnost srovnání, jelikož už mám připravenou předpověď na únor 2017. Ta ale zatím nebyla zveřejněna, takže kromě mě ji  nikdo nečetl. Ačkoliv mám své karty velice ráda a bezmezně jim věřím, opět jsem překvapená, jak to do sebe krásně zapadá. Je to zkrátka až s podivem. Nebudu ale nyní prozrazovat poselství na únor, ale zprostředkuji odpověď karet na slíbené finance.

Opravdu začátek roku startuje výborně. Na řadu z nás čekají různé příležitosti. Řekla bych, že to jsou příležitosti velice významné a je třeba jim věnovat velkou pozornost. Týkají se zejména pracovní oblasti, jako jsou například nějaké projekty, spolupráce, ale také mohou znamenat, že vy sami již nějakou dobu uvažujete o novém místě, nebo vám možná již v tomto roce někdo nové pracovní místo nabídl a v neposlední řadě se tato karta může týkat vašeho záměru na podnikání, které je prozatím v plenkách, nebo už mírně pokročilé. Je to zkrátka Eso, obrovská šance k získání skvělého pracovního zdroje.

Měli bychom tedy zbystřit a nepropásnout naši šanci. V této době nám nesmí nic uniknout. Nyní zvýšeně poslouchejte svou intuici, jelikož vaše šance je nyní na dosah. Popusťte uzdu vlastní tvořivosti a pusťte se směle do práce. Dokonce můžete i trochu po hlavě. To následující karta vám žehná. Ano, je to karta z Velké arkány, tedy má obzvlášť silné poselství. Můžete vykročit do neznáma, bez bázně a s důvěrou. Stačí poslouchat své nitro a věřit si. Je to začátek něčeho nového, úžasná možnost a nepopsaný list.

Tarot říká, že toto je cesta k hojnosti a dobrým výsledkům ohledně financí. Ne tedy výhra v loterii či jackpotu, ale uchopení našich šancí, uskutečnění našich nápadů a výbuch naší tvořivosti, kterou už nadále nenecháme zahálet. Musíme se tedy probudit a jednat.

Ano, budeme možná hodně pracovat, ale v tomto případě s vášní a láskou. Pokud budeme jednat dle intuice, tak práce pro nás bude naplněním. Ostatní kolem nás nemusí sdílet naše nadšení a je možné, že uvidíme, jak to někomu jinému nevychází. Pokud ale my budeme jednat na základě vášně a intuice, zůstaneme chráněni a získáme opravdové dary.

Zde se totiž skrývá zadostiučinění, satisfakce, seberealizace a také zlatý poklad pro většinu z nás.