Náhodný výklad

Výklad na 22. 7. -25. 7. 2021

Měla jsem pocit, že bych měla opět vyložit karty. Ukazují mi krátký časový úsek, tedy kolektivní energie do neděle tohoto týdne.

První karta, kterou jsem vyložila je Věž. Už to, že je z velkých arkán znamená, že pro mnohé bude těchto několik dní ve znamení podstatných změn a zvratů. Možná  vás na první pohled Věž trochu vystrašila, jelikož představuje pád, destrukci, změnu, náhlé zboření starých struktur, přesvědčení a pořádků.

My ovšem máme k této kartě další dvě, jejichž energie jsou doprovázející a jsou velice nadějné až pozitivní.

Možná v těchto dnech opravdu někteří zaznamenají prudkou změnu a roztříštění starého v určitých oblastech života a někteří možná již nějakou dobu něčím podobným procházejí. Avšak krásné eso pentaklů zde představuje nový začátek a novou možnost. Pro některé tedy šanci se doslova vyhrabat ze sutin padlé Věže a začít znovu a pro ostatní tato prudká změna sice může zpočátku představovat počáteční šok a obavu, kterou ovšem rychle vystřídá nová možnost, skvělá nabídka, nápad a šance.

Každopádně 6 holí slibuje zdárné vyústění celé záležitosti. Budete slavit završení a užívat si svůj úspěch a triumf.

Náhodný výklad

6 Replies to “Náhodný výklad

  1. Ahoj a ďakujem za poslanie náhodneho výkladu , všetky som si vypočula a každý výklad mi niečo dal a som veľmi rada , pretože mám veľa toho zmeniť vo svojom živote . Veľmi poučné . Vďaka ❤️

  2. Ahoj, děkuji za zaslání náhodného výkladu, jsem ráda, a moc potěšena za výklad třetí části.
    Přeji krásné dny, Iva

  3. Dobré odpoledne. Chci Vám ze srdce poděkovat za „Náhodný výklad“. Celý výklad mi dal hodně, nejvíce mě zaujala část výkladu č. 1., řešení práce, nové nabídky, možnost věnovat se něčemu, co mě bude naplňovat. Chci si od 1.9. otevřít svou Poradnu a pomáhat lidem, kteří si o pomoc u mě řeknou. Nyní řeším vše tzv“papírově“, aby bylo vše v naprostém pořádku. A karty, o kterých jste hovořila mě neskutečným způsobem „nakoply“ a sama jsem si ujasnila, že se vydávám správným směrem, správnou cestou. Je mi naprosto jasné, že budu mít hodně práce, ale bude pro mě nesmírně obohacující. Sedělo i to, že se potřebuju naučit pustit ke slovu i intiuci,srdíčko a ne jen mozek. Tak ještě jednou Vám moc děkuju a velmi ráda si budu pouštět Vaše poselství. Máte velmi příjemný hlas, jste naprostý profesionál. Ať se Vám daří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *