Členská sekce

Nejste prozatím členem sekce Kulatý stůl? Přečtěte si informaci o možnostech, které jsou v nabídce

Ano, jste tady správně

Proč si to myslím?

Protože jste otevřeli tuto stránku

Možná něco hledáte. Zatím nevíte, co přesně to je, ale cítíte, že změna je nutná.  Potřebujete povzbuzení, radu, kontakt s někým, kdo je naladěný na stejnou vlnu jako vy a nebo možná se jen potřebujete na chvíli zastavit v každodenním „hemžení“ a dopřát klid své duši.

A víte co?

To vše můžete nalézt na těchto stránkách a v této skupině. Ve společnosti lidí, kteří právě tak jako vy tuší, že jsme se nenarodili proto, abychom svůj život promarnili čekáním na lepší časy. Že tady nejsme proto, abychom trpělivě čekali na dobu, kdy se okolnosti změní a vše nám bude hrát do karet. My chceme jít tomu štěstí naproti. Chceme být tvůrci svého osudu, protože my už dnes víme, že

Jak uvnitř, tak venku

Jak nahoře, tak dole

 • Zajímá vás, jak můžete být úspěšní a plnit si své sny?
 • Chcete si řídit vlastní život?
 • Chcete pozvat do svého života pomocníky z jiných dimenzí?
 • Chcete se probudit?

Ať už se zajímáte o vykládací karty, osobní rozvoj, channeling, energetická centra, numerologii, vyšší vědomí, astrální cestování, anděly a další témata, která vám mohou dopomoci nalézt své životní štěstí, jste zde na 

Setkání u Kulatého stolu

správně

Tyto stránky jsou tématicky podobné Poselství Tarotu, ale můžete zde nalézt mnohem více užitečných informací.

Líbí se vám videa s týdenními výklady? U Kulatého stolu máte více videí, výkladů a vedení. S láskou a nadšením pro vás připravuji denní zamyšlení s kartami, andělská poselství, výklady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, tématické výklady a další. Podíváme se na cestu naší duše, která se touží osvobodit z vězení, do kterého byla uvržena.

Neumíte tvořit, ale pouze reagujete? Jedete na autopilota? Nejste spokojeni se svým životem, nevíte, co přesně chcete, ale je vám jasné, že toto ne?

Vezměte si zpět svou moc a pracujte na transformaci své DNA. Ta původní měla 12 vláken a my jsme o ni byli připraveni. Ale vše je možné uvést do pořádku.

Ptáte se jak?

To vše budeme společně procházet u Kulatého stolu. V této skupině na těchto stránkách.

Víte, že duch je nejmocnějším nástrojem? Ne někdo jiný, kdo by vám mohl pomoci. Ne známý, který se někde přimluví, abyste získali, co chcete. Ne partner, který bude „za vodou“ a zajistí vám skvělý život. Nikdo vně od vás to není. Jenom váš duch má tu schopnost vynést vás „až k výšinám“, protože skutečnost, kterou žijeme je vždy zrcadlem kvality našich myšlenek.

Jsme tady právě proto, abychom skutečnost vytvářeli

No, řekla bych, že tím, že jste otevřeli tuto stránku a zajímáte se skupinu Kulatý stůl, budete pravděpodobně již na své cestě k vyššímu vědomí :-). Ale zatím to stále není úplně ono a vy to cítíte.

Zkusíme se společně pustit do nějaké změny? Co říkáte?

Říkám společně, protože já jsem rovněž „na cestě“, nikoliv, že bych se považovala za nějakého mistra. Já jsem se jenom „probudila“ a prožít život, ten vzácný dar jakoby  v „polospánku“ mě opravdu netěší. Nechci být obětí ani hříčkou osudu. Nechci stále čekat na Godota. Chci žít naplno pravě tady a teď a dle mých vlastních pravidel.

A nyní trochu toho nezbytného úřadování

 • Vstup do členské sekce, nebo-li do skupiny Kulatý stůl získáte po zaplacení měsíčního paušálu. Tyto přístupové údaje vám zašlu na email.
 • Váš členský příspěvek bude platit 1 měsíc, přičemž ho bude možné v dalším období uhradit znovu, nebo také ne.
 • Členové Kulatého stolu mají možnost si stáhnout eBook s předpovědí a poselstvím na rok 2019 ZDARMA.

Pro všechny členy mám také připravenou uzavřenou skupinu na FB.

Na těchto stránkách můžete tedy nalézt:

 • předpovědi
 • dobrou radu
 • pohlazení na duši
 • návody "na život"
 • inspiraci pro život

Co mimo jiné získáte?

Praktická cvičení

Meditace, rituály a "kouzla", o kterých se zde dozvíte a můžete je potom vyzkoušet v praxi. Také získáte návody na meditační cvičení, která potom rovněž můžete praktikovat.

Vedení, které může pomoci

V rámci členství můžete sledovat různé vedení, které se týká rozvoje intuice, osobního rozvoje, cesty duše a výkladů karet.

Videa s výklady

Na stránkách jsou různá videa a to jak s výklady Tarotu, tak i další inspirativní a meditativní videa.

Pravidelný obsah

Nové články, inspirace, možnosti psaní komentářů, pravidelné výklady na různá období a k různým tématům.

Už jste se rozhodli?

Ještě vydržte