Při výkladu karet pro druhé není nutné, abych pokaždé chápala všechna poselství, obsažená v kartách. Úplně postačí, když jim porozumí tazatel.
Ninael
Vaše kartářka

P.S. Toto skvělé prohlášení není z mé hlavy (náhodou jsem na něj narazila při brouzdání po internetu), ale naprosto s ním souzním. Je to tak milí přátelé, naprosto pravdivé pro vykladače Tarotu.

Proč právě já a tarotové karty?

Svůj první balíček karet jsem si koupila před více než dvaceti lety. Tak to je poměrně dlouhá doba, co jsou mými společníky. Všechny jejich symboly myslím znám celkem důvěrně a chovám je ve veliké úctě. Dnes si již nepamatuji, proč jsem si Tarotky vůbec pořídila, ale myslím, že to bylo nějaké „vedení“. Zkrátka jsem zatoužila tyto karty mít a naučit se s nimi pracovat.

Moje první karty byly pohádkově vypadající soubor Arcus Arcanum Tarot. Jsou v mé sbírce, pečlivě uložené, i když docela „ošmatané“ a zub času se na nich již podepsal.
Postupně se ze mě stal takový vášnivý sběratel a každá nová sada Tarotu mi dokáže udělat velikou radost. Také doba se změnila a je skutečně jednoduché si karty obstarat. V mé sbírce jsou různé sady, a to se zvířátky, anděly atd. Nikdy jich ale nemám dost a již nyní toužím po dalších.

Takový základní soubor tarotových karet je například Rider Waite Tarot, ale ten úplně nejzákladnější, to pravé orákulum je tarot marseillský. Jsou to moji přátelé, společníci, rádci a jejich obrázky mám velice ráda. Ráda je vykládám, hledám odpovědi a ponaučení z jejich poselství. Nejdříve jsem vykládala pouze pro sebe a svoje známé, ale v průběhu let jsem balíček karet brala i na jiná místa, kde moje výklady pomáhaly a pomáhají i ostatním.

Ačkoliv se s Tarotem „již známe“ neustále mě překvapuje a já mnohdy v úžasu ani nedýchám , jak je přesný. Je to můj koníček, můj rádce a průvodce životem.

Musím říci, že vlastně už od dětství jsem měla pocit, že je něco,

něco, co je nade mnou

Měla jsem svého „průvodce“ a komunikuji s ním a také s nimi dodnes. Můžeme tomu říkat komunikace s podvědomím, vesmírem, svým vyšším Já nebo chcete-li s Bohem či andělem. V každém případě to vždycky poznáte, alespoň já ano, protože pokud to, co intuitivně cítím nebo vnímám jako odpověď – přichází vždy nějakým zvláštním a ojedinělým způsobem a já vím jistě, že to je ten pravý vzkaz pro mně.

Samozřejmě, že můžeme vnímat spoustu názorů ve své hlavě (případy psychických onemocnění tímto nemyslím, to je úplně jiná záležitost), kteří mohou být například naši „tyrani“, které jsme si v průběhu života vytvořili a nyní nám do všeho mluví.

Docela dlouhou dobu se zabývám rozvojem vědomí. Pojmy jako čtvrtá či pátá dimenze mi nejsou cizí. Čtu mnoho autorů, z nichž uvedu např. Coelho, Ruiz, Byrne, Hill, Hay, Hicks, Osho, Keyes, Bardon, ale také mě zajímá  síla myšlenky, ducha, čakry, samoléčení, meditace, channeling a je toho opravdu mnoho a mnoho a vše má společnou vizi a tím je fakt, že když budeme chtít

můžeme měnit svou realitu

a také poměrně dlouho zkoumám vesmírné zákony. Tím nejzákladnějším z nich a vy jste o něm jistě také slyšeli je samozřejměkteří

Zákon přitažlivosti

Nemám potíže číst například Bibli a na druhou stranu mě zajímá i kvantová fyzika.
Co mě povznáší? Musím říct, že je to hlavně hudba. Úžasné tóny, které se vám dostanou až do srdce, pod kůži, vytrysknou vám slzy z očí a teplo se rozleje do celého těla.

Miluji léčivou moc zvuků a tónů. Vždyť i andělé Atlantidy působili léčivým uměním v Chrámu posvátného zvuku, které je známé jako Alchymie hlasu. Zvukové rezonance nám přinášejí ten nejvyšší dar

naše spojení s božským vědomím

Většina lidí prochází životem a neví, co chce. Jsou si ale naprosto jisti, že toto ne"

"Více než 99% lidí západního světa žije na nižších úrovních vědomí, pro které je typická snaha nalézt dostatek bezpečí, sexu, příjemných zážitků, prestiže, peněz, moci a postavení. Tento nikdy nekončící zápas s sebou nese životy naplněné záští, obavami, podezíravostí, zlostí, žárlivostí, plachostí a strachem. Jakákoliv aktivita považovaná za nezbytnou pro dosažení štěstí nakonec skončí spíše v pocitu marnosti než radosti."

Ken Keyes jr.

Každý den, nebo skoro každý den, si všímám dění kolem sebe. Vnímám např. lidi, jako moje učitele a zrcadlo mého vlastního chování. Každý s kým se setkám je tady proto, že mě chce něco naučit.

Píšu skoro, protože někdy také já jedu na tzv. autopilota a to potom pouze reaguji na události. Jak píše další skvělá autorka Sandra Anne Taylorová, lidé, kteří pouze reagují na vnější podněty jsou živoucí mrtvoly. Nechávají se vláčet svými emocemi, vůbec nepřemýšlí a neustále se jen přizpůsobují.

A já se již nechci přizpůsobovat 🙂

Chci tvořit svou realitu 🙂

A co vy?

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x