Objednávky výkladu

Pokud máte zájem o placený osobní výklad, zde si jej můžete objednat

Vždy nezapomeňte připsat Vaše křestní jméno a datum narození ať se mám o co opřít.

Výklady jsou placené předem.

Takto je to dáno a tak to je.  Jedná se o určité vyrovnání energií mezi mnou a protějškem, kterému se vždy a za všech okolností snažím pomoci jak nejlépe dovedu.

Tedy, po připsání této platby Vám zašlu Váš výklad, který můžete očekávat od 5 – 30 dnů (nelekejte se té doby, videa jsem schopna zaslat do 5 dnů, delší zpracování  samozřejmě hrozí u emailu, jelikož musím celý výklad sepsat, proto je nejzazší možný termín dodání 30 dnů).

Důležité a skvělé je, že tady jsem jako „ryba ve vodě“, toto je moje, má vášeň a to dělám velmi ráda. Je to můj veliký koníček a můj (původně „jen dojem“) se začíná měnit v poznání, že tato činnost – výklady, předpovědi, věštby a pomoc druhým je přímo mé poslání. To je důležité,  jelikož co mě baví, u toho vydržím třeba 24h v kuse a nemám skoro pojem o čase.

Mé zaměstnání si mě však žádá a také moji blízcí, včetně všech zvířátek, které máme mě také potřebují, takže z tohoto důvodu jsem nastavila dodací lhůtu delší. Samozřejmě pokud budu volná, vypracuji obratem.

Tyto placené odpovědi jsou podrobné, jelikož se zde zohledňují i ostatní vlivy a aspekty, které ovlivňují tazatele a danou záležitost. Většinou se bude jednat o video. Doba trvání videa se odvíjí od toho, co budou karty chtít sdělit. Někdo bude mít pestré poselství, někdo ne. U jedné otázky (výklad 1 osoba, 1 oblast) za 400,- Kč je např. délka videa cca 30 min. Roční výklad potom obsahuje 12 videí a každé v délce cca 15 min (180 min celkem). Některá videa ovšem vyjdou i na delší dobu, tedy nemohu přesně říci, jak dlouhé bude to vaše.

Způsob výkladu si určím sama a vyberu si také karetní sady. Pro některé otázky se hodí více sady Tarotu, v jiném případě používám např. Lenormand.


Následující formulář je určen k okamžitému objednání vašeho výkladu

U plateb v EUR je započítán poplatek za převod ze zahraničí.

Do „Poznámky“ napište prosím svou otázku/y, křestní jméno a datum narození

  • 1 osoba – znamená výklad pro jednu osobu, tedy ptáte se pouze na záležitosti pro jednoho člověka
  • 2 osoby – ptáte se na záležitost dvou lidí ( např. vztah apod.)
  • více osob – např. milostný trojúhelník, vztahy s rodiči, dětmi apod.
  • 1 oblast (otázka) – znamená, že se budeme ptát na 1 oblast např. práce, nebo zdraví, nebo finance
  • 2 oblasti (otázky) – znamená, že se budeme ptát na 2 oblasti v životě např. na finance a zdraví
  • Keltský kruh – je to rozklad karet do kruhu, kdy každá jednotlivá zastupuje určité vlohy, zjišťujeme předpoklady, omezení, přesvědčení, talenty, překážky apod.

Objednat v EUR (€)

Chcete se na něco zeptat?