Podpora

Podpora rozvoje stránek a tvorby

Tyto stránky vznikly na základě impulsu, který jsem následovala se záměrem, že mohu pomoci ostatním lidem v jejich životním putování. Velmi dlouho se  věnuji službě druhým, ať již ve svém soukromém životě, tak i svou profesí.

Na této cestě mě také doprovází karty, ke kterým chovám velikou úctu. Jsem šťastná, že jsem nalezla tento prostor k sebevyjádření a komunikaci s ostatními, podobně laděnými lidmi.

Pokud se Vám tyto stránky, moje výklady, videa a články líbí, můžete mi pro podporu při jejich tvorbě zaslat finanční příspěvek dle Vašeho uvážení a já Vám předem děkuji. Použijte prosím PayPal tlačítko níže.

A nač takový příspěvek? Už jsem to někde psala nebo říkala ve videu, není to moje myšlenka, ale velice se mi líbila na jednom stejně zaměřeném webu, že takový příspěvek je úžasný např. na další a další šálky kávy, které pomohou vytvořit příjemnou atmosféru nejen k tvoření nových výkladů 🙂Spolupráce

Jestliže jedete na stejné vlně jako já (Ninael) a máte nápady na příspěvky, máte co ostatním sdělit a toužíte pomoci vytvořit místo, kde se budou setkávat lidé, kteří vyzařují světlo, nebo potřebují pomoci, napište mi na ninael@svicky.org

Velice bych uvítala dalšího autora, pisálka, kartáře, věštce nebo energetického pracovníka pro tento web. Mám mnoho projektů, které bych zde chtěla postupně předkládat, ale další člověk se svými vlastními tématy bude jistě to pravé ořechové pro Poselství Tarotu.