Poradna Tarotu

V této rubrice se budu věnovat zodpovězení dotazů, pokusím se poradit a pomoci zdarma v různých životních oblastech, jako jsou :

  • mezilidské vztahy
  • finance
  • pracovní záležitosti
  • zdraví a další

Své jednoduché dotazy můžete psát do komentáře, kde se následně objeví i rada a pomoc. Nezapomeňte připsat křestní jméno a datum Vašeho narození, což je nutné pro spojení s Vaší energií.
Poradnu jsem zavedla jako takovou „1. pomoc“ pro ty, kteří potřebují krátkou, jednoduchou a přiléhavou odpověď na jednoduchou otázku.

Příklady otázek:
  • mám tam jet?
  • mám (mu, jí) zavolat?
  • mám nějakou naději? (na lásku, finance, práci)
  • mám odejít ze zaměstnání?
  • mám přijmout tu práci?
  • uzdravím se?

Na jednoduché dotazy mohu jednoduše odpovědět, aniž bych zkoumala další vlivy, které působí. Většinou použiji pouze 1 – 3 karty a nezaměřuji se na minulost a různé ostatní aspekty, které téma ovlivňují, rovněž tak nezahrnuji do odpovědi další osoby.
Takové odpovědi jsem schopna v Poradně zdarma poskytovat.


V případě zájmu o podrobnější osobní výklad se obraťte zde na  Objednávky výkladu.


UPOZORNĚNÍ !!!

Vzhledem k tomu, že platí od května 2018 zákon o ochraně osobních údajů

není už nadále možné odpovídat zde v Poradně na základě Vámi poskytnutých údajů, které uvádíte veřejně do komentáře.

Nepište sem již veřejně Vaše data (datum narození)

Všechny údaje uvedené od května 2018 budou vymazány.

Datum narození, který potřebuji pro odpověď z karet, bude veřejně nedostupný a bezpečně uložený v mém seznamu. Zjistím jej velice snadno a to tak, že vy jej zadáte do formuláře. Bude sloužit pouze pro výklad karet v Poradně zdarma.

Pokud tedy budete chtít do Poradny zaslat dotaz, je třeba níže uvedený formulář vyplnit a následně potvrdit souhlas se zpracováním osobních údajů!

Bez vyplnění formuláře nemohu odpovědět na váš dotaz!

Pouze na základě Vašeho souhlasu se zpracováním OÚ vám odpovím a citlivé údaje zůstanou neveřejné. Což se domnívám, že je i pro lidi, kteří mi sem zadávají své dotazy a chtějí nějak nasměrovat mnohem lepší, než psát veřejně svůj datum narození 🙂

Svou otázku můžete už potom napsat do KOMENTÁŘE. Datum narození bude pouze ve formuláři a nikdo jiný kromě Ninael jej neuvidí. Formulář vyplňte prosím správně, uveďte i své křestní jméno, ale do komentáře můžete klidně použít přezdívku, nick.

Email zadaný v KOMENTÁŘI NEBUDE TÉŽ VEŘEJNĚ DOSTUPNÝ.

Bez souhlasu se zpracováním OÚ již nadále nelze odpovídat na Vaše dotazy.

Děkuji za pochopení, Ninael


Líbí se vám Poradna Tarotu zdarma?

Pokud byste chtěli podpořit mé výklady a další tvorbu, můžete tak učinit prostřednictvím následujícího odkazu ZDE


540
Celkem komentářů

avatar
  Odběr  
Upozornit na
Stanislav
Host
Stanislav

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat na mou partnerku. Jsme spolu 10let a chtěl jsem vás poprosit, zda-li budeme furt spolu a jestli cítí nebo už ke mně nic necítí… Je ve znamení raka… Děkuji za odpověď

andrea
Host
andrea

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda v blízké době potkám lásku a pokud ano, jestli je vidět kde. Mám ve svém životě
2 muže, ale jsou oba ženatí, tak nevím, jestli je realné, že bych v budoucnu mohla být s jedním z nich.
Moc děkuji za výklad Andrea

Tjanina
Host
Tjanina

Dobrý den, v poslední době neumím reálně vyhodnotit vztahy s lidmi kolem sebe, např. s kolegy i s rodinou a přáteli. Za koho stojí bojovat? Kdo je upřímný tím jak se chová? Nějak nevím, komu můžu věřit. Osoby, o které mi jde především: VJ -18.12.1974, RD – 30.5.1981, VV – 10.3.1964, JM – 1.1.1958, RM – 5.8.1967, RP – 31.1.1968
Děkuji

Margaritka
Host
Margaritka

Dobrý den,
potřebovala bych vědět, zda dělám dobře, když se stěhuji, prakticky na druhý konec republiky za partnerem?
Předem moc děkuji.

Timea
Host
Timea

Dobrý deň prajem, som rozvedená,(41r) a bez partnera. Asi pred mesiacom som si začala písať s jednym mladym muzom (35r), stretavame sa, veľmi si rozumieme, citime náklonnosť jeden k druhému ale.. Je ženatý. Rada by som vedela co dalej… Resp kedy pride ten ozajstny chlap do môjho života. Dakujem krasne timea

Sarka
Host
Sarka

Dobry den. Chtela bych se zeptat…Prihlasila jsem se na sraz stejne nemocnych lidi, jako jsem ja a kamarad mi slibil, ze me tam odveze. Je to na vikend a tak jsem mu nabidla, ze tam muze zustat, protoze je to pres 300km. Rekl mi, ze jeste nevi, ze se rozmysli. A tak bych se chtela zeptat, jestli cesta bude v poradku, a jestli zustane. 🙂 Dekuji moc za Vas cas a odpoved. S pozdravem Sarka

Eva
Host
Eva

Dobrý den,
V posledních letech se v práci cítím již nadbytečná i když pracuji zde dlouho , mám naději na jinou práci v mém věku ke své spokojenosti? Mám nabídku telekomunikace přijmout či zůstat v obchodě?

ditachylikova
Uživatel
ditachylikova

Dobrý den
jakou mám dle karet přijmout práci…
pečovatel či prodavačka

Dana
Host
Dana

Dobrý den, podaří se mi letos počít dítě s Honzou? Rok narození 1960,Děkuji za odpověď.

Kateřina
Host
Kateřina

Dobry den,rada bych se zeptala jak to bude dal mezi mnou a mym manželem.Mame od svadby velice tezke obdobi po financni strance vsechno se nam zhroutilo jsme uplne na dne a mezi nami uz to take moc neklape.Prosim jak tu bude mezi nami dal?Zlepsi se konecnne to spatne obdobi.Moc dekuji za odpoved.