Poselství na březen 2017

V poslední době jsem četla, nebo slyšela několik předpovědí na rok 2017 a zaznamenala jsem, že mají jedno společné. Přestože jsou vypracovány různými vykladači, všichni se shodují na tom, že tento rok bude v každém případě pro mnoho lidí lepší než ten předchozí. Tak to je myslím skvělá zpráva.

Musím ale říct, že já se spíše přikláním k prohlášení, že jaké si to uděláš, takové to máš. Nikdo, ani karty Tarotu nám nemůže vnutit,  co a jak mámě dělat. Každý je zodpovědný sám za svůj život a svá rozhodnutí.

Přesto mám ale karetní výklady velice ráda, jelikož pracují s jemnými energiemi a dokážou nám krásně nastavit zrcadlo a odhalit budoucí vývoj. Pokud ale změníme svůj přístup, chování a myšlení, vše může nakonec dopadnout úplně jinak. Vždy máme totiž možnost volby.

Karty, které jsem vyložila na měsíc březen nevypadají úplně špatně.  Ovšem předpověď je obecná, kdy se vždy ptám, co je důležité pro většinu a co je eventuálně třeba se naučit, nebo na co si dát pozor.

Vztahy

V březnu budou opět důležitým tématem partnerské vztahy.

U některých přijdou na řadu rozchody a ukončení společné cesty. Jsou zde totiž karty, které naznačují, že řada lidí žila v přesvědčení, že jejich vztah je v pořádku, ale zjistí, že si pouze neustále něco namlouvali a skutečnost je jiná.

Karta Smrt, která náleží k Velké Arkáně nám říká, že něco se chýlí ke svému konci. Jelikož je zde ve spojení právě s kartami na vztahy, myslím že ten, jehož partnerství není úplně v pořádku brzy prohlédne a půjde o dům dál. Tato karta ale nemusí být negativní a už vůbec ne děsivá.

Krásné na ní je, že tam kde něco končí, uvolní se prostor pro vznik něčeho nového. Další energie totiž ukazují, že je velká naděje na setkání s někým, kdo bude tou naší spřízněnou duší.

Tarot - Smrt
Tarot – Smrt

Nemusí se však hned jednat o ukončení a rozchody. Něco nového může začít vzkvétat i v případě, že nastolíme jiné pořádky, určité věci si vyjasníme a určíme si nová pravidla. V takovém případě i potom budeme mít šanci, že  v březnu zažijeme stav, kdy naše rodinné vztahy budou uspokojivé. Někteří mohou dokonce založit rodinu, vdát se nebo oženit a ostatní prožít celkovou spokojenost v kruhu svých nejbližších.

Toto poselství nemusí sedět úplně na každého. S někým bude krásně rezonovat a jiný naopak nebude tušit, o čem je řeč. Každý sám pozná, jestli jsou karty určeny pro něj, či ne.

Také spolupráce s ostatními bude mít v březnu určitý význam. Neodhánějte případné zájemce, kteří vám chtějí pomoci. Pokud se spojíte s někým jiným, můžete dokázat víc věcí a v ještě lepším časovém úseku.

Finance

Další oblast, která bude mít větší význam jsou záležitosti kolem financí.

Řada lidí započala v tomto roce něco nového. Ať už se jednalo o novou práci, budování kariéry, podnikání apod. Já zde nyní vidím, že velký kus toho, co se mělo pro úspěch udělat je již hotovo. Někteří ale mohou mít pocit, že se to nikam neposouvá, že něco stagnuje a že stále ještě nevidí ten cíl. Možná právě ty korunky tolik nezvoní, jak si někteří představovali a tak mají pocit, že to nefunguje.

Ale karty povzbuzují, že nezáleží na tom, že zatím nevidíme výsledek. Energie jsou v pohybu, kolo se točí a my jsme již vybudovali pevné základy. Nemůžeme všechno chtít hned. Naučit se čekat je také prospěšné a netrpělivost se nevyplácí.

Když chodím s pejskem a jsem nervózní kvůli časové tísni, někdy tlačím toho tvorečka doslova očima, aby se už … Jenomže potom si to uvědomím a připomenu si, že zkrátka ani ten pejsek se nevyčůrá hned a na povel 🙂

Většina je tedy nyní opravdu na té správné cestě, co se týká hojnosti a zlepšení finanční stránky. Bude to ale delší proces, který však stojí na dobrém základu. Jen je opravdu třeba se obrnit trpělivostí a vytrvat.

O tom zde ve výkladu vypovídá hned několik karet, takže to bude nyní velmi důležité. Naše plány jsou dobře připraveny a my směřujeme k jejich naplnění. Mincová šestka, sedmička a osmička nám jednoznačně říká : POKRAČUJ A VYTRVEJ.

Také okolnosti  nám budou nakloněny a v neposlední řadě budeme potkávat právě ty správné lidi, kteří nás posunou zase o krok blíž.

Na závěr je zde ještě jedno důležité březnové poselství. Většina lidí se příliš zabývá svými jistotami. Já neříkám, že je to  špatně. Samozřejmě, že pokud živíme rodinu a potřebujete hradit své závazky, nemůžeme být lehkomyslní, nebo někomu viset na krku.

Tarot - Mincová čtyřka
Tarot – Mincová čtyřka

Ale karty zde upozorňují na přehnané strachování, hlídání každé koruny na účtu, přepočítávání, lakotě, neustálých starostech a vytváření katastrofických scénářů.

Podívejme se například na ptactvo. Neseje, nežne, nesklízí do stodol a přece má dostatek potravy a všeho, co potřebuje k životu.

My ale bohužel musíme někdy zasít a ukládat do té stodoly, protože v našem světě to jinak nejde. Karty nám ale chtějí připomenout, že bychom to měli dělat s lehkostí, s důvěrou v život a vesmír a ve své vlastní schopnosti.

Jestliže tedy  budeme praktikovat  urputný přístup k financím, bude nás stát mnoho sil udržovat si takovou hladinu, která pro nás bude uspokojivá. Všechno budeme mít doslova vydřené a štěstí půjde spíš okolo nás. Zatímco pokud budeme mít tu správnou víru, tak podle té se nám dostane.

K březnovému poselství jsem také nahlédla do překrásného souboru Osho Zen. Možná se někdo trápí a neustále setrvává ve starých programech myšlení. Nevidí možnosti, které jsou mu nabízeny v přítomnosti a zaobírá se tvrdošíjně minulostí.

Nyní bude třeba zbavit se starých nefunkčních vzorců a přesvědčení a aniž bychom se upínali k budoucnosti, jelikož ta ještě nenastala, zkusme se plně soustředit v přítomném okamžiku. Je to totiž to jediné a skutečné, co v této chvíli máme.

Dělejme nyní vše naplno a s největším zaujetím. Polovičatost nepřinese očekávané výsledky. Pokud uděláme tady trochu od něčeho a tam zas trochu od jiného, nic nebude dokončeno řádně.

Někdo se může cítit v březnu osamělý, ale i zde záleží na úhlu pohledu. Na jedné straně se můžeme litovat, ale pokud se zaměříme z jiné strany, naše nezávislost nám dává svobodu, flexibilitu a četné možnosti. To, že je někdo sám neznamená, že není v pořádku.

Každý je jedinečný a má v sobě božskou jiskru, díky které může vyzařovat světlo. Určitě stojí za to, alespoň se pokusit být šťastný(á). Nemusíte se přece stále na všechny a všechno okolo sebe jen mračit.

To samé nám na březen přispěchali sdělit i Jednorožci. Jsou mezi námi a ujišťují nás, že pokud je požádáme o pomoc, tak se nám jí dostane. Snažme se nyní šířit to své světlo a pokud to jen trochu půjde vždy usilovat o harmonii.

Poselství
Poselství na březen
Odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments